Пул активів, що складається з автомобіля, дебіторської заборгованості та основних засобів, а саме: Автомобіль легковий пасажирський-В VOLKSWAGEN MULTIVAN, держ. № АА9571ОI. Дебіторська заборгованість юридичної особи. Основні засоби у кількості 601 одиниця
Пул активів, що складається з автомобіля, дебіторської заборгованості та основних засобів, а саме: Автомобіль легковий пасажирський-В VOLKSWAGEN MULTIVAN, держ. № АА9571ОI, 2014 року випуску, об’єм двигуна 1968, номер кузова WV2ZZZ7HZFH035768, інвентарний номер 9571. Дебіторська заборгованість юридичної особи, що належать ПУАТ "ФІДОБАНК". Основні засоби у кількості 601 одиниця, що належать ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ»
2 449 752,87 грн
з ПДВОрганізатор:
Публічне акціонерне товариство "ФІДОБАНК"з 5 квіт. 2021 16:59
до 26 квіт. 2021 16:25
з 26 квіт. 2021 09:40
до 26 квіт. 2021 16:25
з 26 квіт. 2021 16:25
до 11 трав. 2021 10:32
11 трав. 2021 10:32
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Автомобіль легковий пасажирський-В VOLKSWAGEN MULTIVAN, держ. № АА9571ОI, 2014 року випуску, об’єм двигуна 1968, номер кузова WV2ZZZ7HZFH035768, інвентарний номер 9571, що належить ПУАТ "ФІДОБАНК"
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 01024, Київська область, м. Київ, бульвар Шевченка/вулиця Пушкінська, 8/26 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Дебіторська заборгованість юридичної особи, що належить ПУАТ "ФІДОБАНК"
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 01024, Київська область, м. Київ, бульвар Шевченка/вулиця Пушкінська, 8/26 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
| 3 |
Основні засоби у кількості 601 одиниця, що належать ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ»
Код CAV: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпечення
|
Кількість: 601 штуки |
Адреса: Україна, 02094, Київська область, м. Київ, вул. Сергієнка, 18 |
|
Тип:
Майно
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 5 квіт. 2021 16:59 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Яцко Віталій Володимирович
ІПН/РНОКПП:
2853403593
|
Пропозиція: 685 930,80 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 6 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
GL21N019539
Назва договору:
Договір купівлі-продажу ТЗ. Договір купівлі-продажу рухомого майна, договір купівлі-продажу ДЗ
Опис договору:
Договір купівлі-продажу ТЗ. Договір купівлі-продажу рухомого майна, договір купівлі-продажу ДЗ
Вартість договору
685 930,80 грн
Заключна вартість договору:
685 930,80 грн
Термін дії договору:
7 трав. 2021 10:28 – 27 трав. 2021 10:28
Дата підписання договору:
7 трав. 2021 10:28
Дата сплати:
6 трав. 2021 10:11
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
26 квіт. 2021 16:25 – 27 трав. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Публічне акціонерне товариство "ФІДОБАНК"Вас може зацікавити
Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАПАБЛАНКА», місцезнаходження: 14034, Україна, Чернігівська обл., місто Чернігів, вулиця Олександрівська(пн), будинок 5, код ЄДРПОУ 44457650.
1 264 292,15 грн без ПДВ
Дивитисьпро проведення аукціону з продажу майна банкрута, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» (73000, місто Херсон, вулиця Червонофлотська, будинок 29; код ЄДРПОУ 20229199), а саме: - склад майна: майнові права на частку у статутному капіталі Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ „ПРОМСИРОВИНАІМПОРТ“» (код ЄДРПОУ 32140313), яке зареєстроване за адресою: 79034, місто Львів, проспект Червоної Калини, будинок 3, розмір частки 7 376 428,00 гривень, що становить 40,37% його статутного капіталу.
1 871 816,84 грн без ПДВ
ДивитисьПраво вимоги за договором № Д-5519-20Г, що укладений з юридичною особою
2 447 755,27 грн без ПДВ
Дивитись