Продаж: автомобіль легковий, Ssang Yong Rexton, універсал, рік випуску - 2004, об’єм двигуна - 2295 см3, реєстраційний номер - 31773КА

Продаж: автомобіль легковий, Ssang Yong Rexton, універсал, рік випуску - 2004, об’єм двигуна - 2295 см3, реєстраційний номер - 31773КА. Технічний паспорт – наявний. Фактичне місцезнаходження - м. Київ, вул. Лейпцизька, буд. 15, 01015. Фактичний технічний стан – потребує ремонту, присутні сліди корозії тощо. Автомобіль 10 років не експлуатувався.

Початкова ціна

172 776,42 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 25 серп. 2025 10:49

до 3 вер. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
25 серп. 2025 10:49 – 3 вер. 2025 20:00
Початок аукціону:
4 вер. 2025 12:00
Дата публікації:
25 серп. 2025 10:49
Період редагування:
25 серп. 2025 10:49 – 29 серп. 2025 18:00
Період питань:
25 серп. 2025 10:49 – 3 вер. 2025 18:00
Період відповідей:
25 серп. 2025 10:49 – 3 вер. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CSE001-UA-20250825-45390
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
8 638,82 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
172 776,42 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
8 638,82 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Особисто, за місцезнаходженням майна, за попереднім узгодженням часу з контактними особами Організатора. Контактна особа Організатора: Цимбал Ігор Сергійович, фахівець відділу транспорту департаменту супроводу господарської діяльності, тел.: +38 067 430-84-54
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Переможець аукціону протягом 1 (одного) робочого дня з моменту проведення аукціону, повинен завантажити кінцеву цінову пропозицію, яка в подальшому є основою для складання специфікації до Договору. Сума кінцевої цінової пропозиції не може бути нижче запропонованої Переможцем за результатами аукціону. Кінцева цінова пропозиція, що завантажена Переможцем аукціону вважається дійсною протягом дії відповідної специфікації до укладеного договору. Переможець аукціону бере на себе зобов’язання протягом 4 (чотирьох) робочих днів з дати закінчення електронного аукціону підписати та надіслати протокол результатів електронних торгів оператору електронного майданчика, на якому ним було подано цінову пропозицію. В свою чергу оператор електронного майданчика, підписавши протокол, надсилає його на підпис Організатору, який публікує його в ЕТС через особистий кабінет. Вказаний строк спливає о 18:00 останнього дня строку, встановленого для його підписання та опублікування, відповідно до Стандарту. Переможець аукціону, протягом 2 (двох) робочих днів з дня проведення аукціону, але не пізніше дня оприлюднення Протоколу електронного аукціону, завантажує до ЕТС наступні електронні копії документів (у форматі *.pdf, або *.jpeg, або іншому форматі, що доступний для загального перегляду та не потребує придбання спеціалізованого програмного забезпечення, при цьому 1 документ = 1 файл): а) установчий документ (статут (положення), засновницький/установчий договір, рішення про утворення суб’єкта господарювання); б) витяг з реєстру платників податків на додану вартість (якщо Переможець є платником податку на додану вартість); в) документ, який підтверджує повноваження особи, що підписує Договір зі сторони Переможця (паспорт та копія наказу або копія довіреності, або копія рішення вищого органу управління юридичної особи, або інший документ, який підтверджує право особи на підписання Договору); г) опитувальник Контрагента юридичної або фізичної особи (додатки до цього Оголошення). Переможець аукціону протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати отримання підписаного Організатором договору, підписує його та направляє один підписаний зразок договору Організатору. Договір може бути підписаний за допомогою засобів кваліфікованих електронних підписів та печаток, за умови наявності такого підпису (печатки) у всіх його підписантів.
Додаткова інформація:
Всі особливості проведення аукціону зазначені Організатором в Оголошенні про проведення електронного аукціону з продажу транспортного засобу (додається).

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Автомобіль легковий, Ssang Yong Rexton, універсал, рік випуску - 2004, об’єм двигуна - 2295 см3 , реєстраційний номер - 31773КА

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 01015, Київська область, Київ, Лейпцизька вул. (Печерський)

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Марка транспортного засобу:
Ssang Yong Rexton
Модель транспортного засобу:
універсал
Рік випуску:
2004
Об'єм двигуна, см³:
2295.0
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Фактичний технічний стан – потребує ремонту, присутні сліди корозії тощо. Автомобіль 10 років не експлуатувався.

Документи аукціону 28 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 25 серп. 2025 10:49
Паспорт торгів 25 серп. 2025 10:49
Копії документів та матеріалів на лот 25 серп. 2025 10:49
Копії документів та матеріалів на лот 25 серп. 2025 10:49
Копії документів та матеріалів на лот 25 серп. 2025 10:49
Копії документів та матеріалів на лот 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49
Ілюстрація 25 серп. 2025 10:49

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
32253350
Адреса:
Україна, 01015, Київ, м. Київ, вул.Лейпцизька, будинок 15, КОАТУУ: 8000000000, М.КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Гриб Олена
E-mail:
Телефон:
+380676565775

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТОГАЗБЕЗПЕКА" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Про проведення першого аукціону з продажу майна без можливості зниження початкової ціни в процедурі неплатоспроможності боржника - фізичної особи Тимошенко Світлани Євгенівни, код 2639217906, порушеній Господарським судом Київської області, справа №911/3531/25

Про проведення першого аукціону з продажу майна без можливості зниження початкової ціни в процедурі неплатоспроможності боржника - фізичної особи Тимошенко Світлани Євгенівни, код 2639217906, порушеній Господарським судом Київської області, справа №911/3531/25
Ім'я:
Петросян Арман Саркісович
E-mail: [email protected] Телефон: 0996417466 ІПН/РНОКПП:
3555702094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

245 600,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж авто після ДТП Peugeot 308, 2021 року, 1.6D, хетчбек, пробіг 108 тис км

Продаж авто після ДТП Peugeot 308, 2021 року, 1.6D, хетчбек, пробіг 108 тис км
Ім'я:
Спектор Ігор Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: +380730040455 ЄДРПОУ:
45564739
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

100 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Третій митний аукціон з продажу лоту "Легковий автомобіль марки «NISSAN TEANA», тип кузова седан, рік випуску – 2006. 1 шт.".

Третій митний аукціон з продажу лоту "Легковий автомобіль марки «NISSAN TEANA», тип кузова седан, рік випуску – 2006. 1 шт.".
Ім'я:
Бережний Олег Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380487342825 ЄДРПОУ:
44005631
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

146 068,31 грн без ПДВ

Дивитись