Продаж прав вимоги / майнових прав шляхом укладання договору факторингу за 4-ма кредитними договорами (боржник - юридична особа).

Продаж прав вимоги / майнових прав шляхом укладання договору факторингу за кредитними договорами: - Кредитним договором з відкриттям відновлюваної кредитної лінії - 1 від 27.09.2023 року загальна заборгованість - 2 068 196,72 грн; - за Кредитним договором з відкриттям відновлюваної кредитної лінії - 2 від 26 липня 2023 року загальна заборгованість - 4 136 393,44 грн; - Кредитним договором з відкриттям відновлюваної кредитної лінії - 3 від 26 липня 2023 року загальна заборгованість - 3 342 295,09 грн; - Договором про надання овердрафту від 12 вересня 2023 року загальна заборгованість - 369 221,30 грн.

Початкова ціна

9 922 915,96 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

АТ "ОКСІ БАНК"
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 11 квіт. 2025 09:08

до 29 квіт. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
11 квіт. 2025 09:08 – 29 квіт. 2025 20:00
Початок аукціону:
30 квіт. 2025 12:40
Дата публікації:
11 квіт. 2025 09:08
Період редагування:
11 квіт. 2025 09:08 – 24 квіт. 2025 18:00
Період питань:
11 квіт. 2025 09:08 – 29 квіт. 2025 18:00
Період відповідей:
11 квіт. 2025 09:08 – 29 квіт. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CSE001-UA-20250411-62935
Реєстраційний внесок:
1 500,00 грн
Гарантійний внесок:
496 145,80 грн
Номер лоту:
1001
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
9 922 915,96 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
99 229,16 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомлення з матеріалами документів можливе лише після проходження учасником верифікації та фінансового моніторингу та підписання договору про нерозголошення інформації (проєкт додається) за адресою: м. Львів, вул. Газова 17. Погодження покупця та укладання договору з ним відбувається на підставі відповідного рішення Правління Банку. У разі виявлення Банком ризиків/порушень, що стосуються ділової та фінансової репутації потенційного покупця, Банк має право відмовити потенційному покупцю в укладанні договору відступлення права вимоги / факторингу / купівлі-продажу майнових прав без будь-яких додаткових пояснень. У разі часткового погашення позичальником та/або майно суми заборгованості, вартість Активу буде зменшено до балансової вартості Активу на дату підписання відповідного договору відступлення права вимоги / факторингу / купівлі-продажу майнових прав.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Покупець повинен відшкодувати Банку сплачені суми судових зборів. Витрати при оформленні правочину щодо відступлення прав вимоги / фінансування під відступлення права вимоги (факторинг) / купівлі-продажу майнових прав здійснюватиметься за рахунок покупця (нового кредитора). Переможець зобов`язаний здійснити повну оплату коштів за Актив (лот), які повинні надійти на рахунок Банку не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону, підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж Активу здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційний покупець має бути виключно юридична особа яка має відповідні дозволи на здійснення факторингових операцій відповідно до законодавства України. Учасником аукціону, предметом продажу на яких є права вимоги, не може бути користувач, який є позичальником (боржником відносно банку). Потенційними покупцями не можуть бути: 1. Російська Федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме: - директором або засновником підприємства потенційного покупця є громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації. 2. Фізичні (керівник/бенефіціарний власник) або юридичні особи, до яких застосовані персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України «Про санкції». Учасники аукціону зобов’язані додержуватись положень Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Переможець(ці) аукціону до укладання договору(рів) факторингу / відступлення права вимоги повинні пройти перевірку відділом комплаєнс та фінансового моніторингу (щодо пов’язаності та встановлення походження грошових коштів) та надати Банку фінансову звітність, анкету, інформацію щодо структури власності, дозвіл на обробку персональних даних тощо. Усі витрати на придбання права вимоги до боржників несе Покупець. До дати проведення аукціону/торгів Учасники повинні ознайомитись з матеріалами та документами лоту. Своєю участю в аукціоні/торгах Учасники підтверджують, що ознайомлені з матеріалами та фактичним станом заборгованості позичальника, що відступається.
Додаткова інформація:
Структура забезпечення за Кредитними договорами: 1) Кредитний договір з відкриттям відновлюваної кредитної лінії - 1 від 27.09.2023 року: Заборгованість за основним боргом – 2 000 000 грн Заборгованість за відсотками – 68 196,72грн. Всього заборгованість по кредитному договору складає 2 068 196,72 грн. Забезпечення: - Застава транспортних засобів в кількості 11 одиниць, заставодавець Позичальник. Заставна вартість - 2 589 800,00 грн. - Застава транспортних засобів в кількості 4 одиниць, заставодавець Позичальник. Заставна вартість - 1 028 000,00 грн. 2) Кредитний договір з відкриттям відновлюваної кредитної лінії - 2 від 26 липня 2023 року: Заборгованість за основним боргом – 4 000 000 грн. Заборгованість за відсотками – 136 393,44грн Всього заборгованість по кредитному договору складає - 4 136 393,44 грн. Забезпечення: - Фінансова порука фізичної особи; - Фінансова порука юридичної особи; - Застава автомобільної техніки в кількості 39 одиниць, заставною вартістю - 11 854 800 грн., заставодавець юридична особа (застава розповсюджена під Кредитний договір 2 та Кредитний договір 3) . 3) Кредитний договір з відкриттям відновлюваної кредитної лінії - 3 від 26 липня 2023 року: Заборгованість за основним боргом – 3 000 000 грн Заборгованість за відсотками – 342 295,09грн Всього заборгованість по кредитному договору складає - 3 342 295,09 грн. Забезпечення: - Фінансова порука фізичної особи; - Фінансова порука юридичної особи; - Застава автомобільної техніки в кількості 39 одиниць (вантажні автомобілі), заставною вартістю - 11 854 800 грн., заставодавець юридична особа (застава розповсюджена під Кредитний договір 3 та Кредитний договір 2). 4) Договір про надання овердрафту від 12 вересня 2023 року: Заборгованість за основним боргом – 369 221,30грн. Заборгованість за відсотками – 6 809,41 грн Всього заборгованість по кредитному договору складає - 376 030,71 грн. Забезпечення: - Фінансова порука фізичної особи.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список активів

Опис Кількість Адреса
1

Продаж прав вимоги / майнових прав шляхом укладання договору факторингу за 4-ма кредитними договорами (боржник - юридична особа).

Код CAV: 07100000-0 Кредити Юридичних осіб
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Кількість:

1 Одиниця

Адреса:

Україна, 79019, Львівська область, ЛЬВІВ, ВУЛИЦЯ ГАЗОВА, будинок 17

Тип:
Права вимоги
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору 11 квіт. 2025 09:08

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09306278
Адреса:
Україна, 79019, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ГАЗОВА, будинок 17

Основний контакт

Ім'я:
Контакт центр
E-mail:
Телефон:
+380800300045

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АТ "ОКСІ БАНК"

Вас може зацікавити

Право вимоги по Договору про надання банківських послуг №CR 16- 222/28-2 від 10.08.2016, позичальниками за яким є чотири юридичні особи (юридична адреса позичальників – місто Київ), із загальною сумою боргу 33 954 650,98. дол США

Право вимоги по Договору про надання банківських послуг №CR 16- 222/28-2 від 10.08.2016, позичальниками за яким є чотири юридичні особи (юридична адреса позичальників – місто Київ), із загальною сумою боргу 33 954 650,98. дол США
Ім'я:
Ягодка Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: +380672163892 ЄДРПОУ:
21685166
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

16 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Право вимоги за договором № Д-9855-21Г, що укладений з юридичною особою

Право вимоги за договором № Д-9855-21Г, що укладений з юридичною особою
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 881 243,66 грн без ПДВ

Дивитись

Перший аукціон з продажу дебіторської заборгованості МПП "АННА" (09634, Київська обл., Рокитнянський р-н, с. Синява, вул. Шевченка, буд. 3, код 32257533) у загальному розмірі 8 083 084.79 грн. (145 284.35 дол.США)

Перший аукціон з продажу дебіторської заборгованості МПП "АННА" (09634, Київська обл., Рокитнянський р-н, с. Синява, вул. Шевченка, буд. 3, код 32257533) у загальному розмірі 8 083 084.79 грн. (145 284.35 дол.США)
Ім'я:
Бурцева Ірина Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0508522789 ІПН/РНОКПП:
3198712249
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 083 084,79 грн без ПДВ

Дивитись