Нежитлові приміщення комерційного призначення площею 725,6 м2 за адресою м. Київ, вул. Куренівська, 15А

До продажу пропонується приміщення комерційного призначення, розташоване за адресою: м. Київ, вул. Куренівська, 15А, загальною площею 725,6 м2.

Початкова ціна

10 300 000,00 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 28 лип. 2023 11:38

до 17 серп. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
28 лип. 2023 11:38 – 17 серп. 2023 20:00
Початок аукціону:
18 серп. 2023 11:55
Дата публікації:
28 лип. 2023 11:38
Період редагування:
28 лип. 2023 11:38 – 12 серп. 2023 18:00
Період питань:
28 лип. 2023 11:38 – 17 серп. 2023 18:00
Період відповідей:
28 лип. 2023 11:38 – 17 серп. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CSE001-UA-20230728-74045
Реєстраційний внесок:
1 700,00 грн
Гарантійний внесок:
206 000,00 грн
Номер лоту:
9
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
10 300 000,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
103 000,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За детальною інформацією можна звернутися за телефоном: + 38 (067)326-59-03 - Якимчук Олександр
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником електронного аукціону подається електронна заявка на участь в аукціоні. Сплачується гарантійний та реєстраційний внески. Квитанції про сплату гарантійного та реєстраційного внесків прикріпляються до електронного заявки на участь. Оператор, через електронний майданчик якого надано найвищу цінову пропозицію, вираховує із суми гарантійного внеску, внесеного переможцем електронного аукціону, плату за участь (винагороду). У випадку, якщо сума винагороди оператора електронного майданчика перевищує розмір гарантійного внеску, переможець зобов'язаний провести повний розрахунок з майданчиком до моменту присвоєння електронному аукціону статусу “Аукціон завершений”. Всі витрати, пов’язані зі складанням та нотаріальним оформленням договору купівлі-продажу сплачує Переможець аукціону (покупець).

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

До продажу пропонується приміщення комерційного призначення, розташоване за адресою: м. Київ, вул. Куренівська, 15А, загальною площею 725,6 м2.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 04073, Київ, Київ, вулиця Куренівська, 15а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
38515247
Дата реєстрації:
16 вер. 2020 15:04
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
725.6
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
15.0
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.491506865023716 Довгота: 30.468773860464186

Розташування на мапі

Документи аукціону 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 28 лип. 2023 11:38
Ілюстрація 28 лип. 2023 11:38
Ілюстрація 28 лип. 2023 11:38
Ілюстрація 28 лип. 2023 11:38
Ілюстрація 28 лип. 2023 11:38
Ілюстрація 28 лип. 2023 11:38
Ілюстрація 28 лип. 2023 11:38
Ілюстрація 28 лип. 2023 11:38
Ілюстрація 28 лип. 2023 11:38
Ілюстрація 28 лип. 2023 11:38
Копії документів та матеріалів на лот 28 лип. 2023 11:38

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09806443
Адреса:
Україна, 01032, Київ, м.Київ, вул. С.Петлюри, 30

Основний контакт

Ім'я:
Якимчук Олександр
E-mail:
Телефон:
0673265903

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТАСКОМБАНК"

Вас може зацікавити

Об'єкт малої приватизації – окреме майно – нежитлове приміщення (колишнє сховище цивільної оборони (корп. 23) літера «Б1», за адресою: м. Київ, вул. Кримського Академіка, 27

Об'єкт малої приватизації – окреме майно – нежитлове приміщення (колишнє сховище цивільної оборони (корп. 23) літера «Б1», за адресою: м. Київ, вул. Кримського Академіка, 27
Ім'я:
Максюта Едуард Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442810034 Факс:
+380442810035
ЄДРПОУ:
19030825
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

9 966 700,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля літ. «А-7» загальною площею 1955,1 кв. м

Нежитлова будівля літ. «А-7» загальною площею 1955,1 кв. м
Ім'я:
Алейник Наталія Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380577007560 ЄДРПОУ:
44223324
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 649 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Владова Марія Олімпіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380362683693 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 801 362,00 грн без ПДВ

Дивитись