Колісний транспортний засіб Трактор CLAAS ATLES-946, д/н 00967ВХ, 2007р., Iнвентарний номер: 502101030001
Колісний транспортний засіб Трактор CLAAS ATLES-946, д/н 00967ВХ, 2007р., заводський номер NA0100527 Iнвентарний номер: 502101030001
з 10 лют. 2023 12:27
до 20 лют. 2023 20:00
(один учасник)
з 20 лют. 2023 20:00
до 10 бер. 2023 16:46
10 бер. 2023 16:47
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Колісний транспортний засіб CLAAS ATLES-946, д/н 00967ВХ, 2007р., Iнвентарний номер: 502101030001
Код CAV: 16720000-8 Трактори, що були у використанні
Код CPVS: DA04-3 Приватний
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 31600, Хмельницька область, ЧЕМЕРІВЦІ, 45, Р48, Чемерівці, Чемеровецький район |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 49.01189259515443 Довгота: 26.341304578533578 Висота: 11
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 2 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 10 лют. 2023 12:27 | |
| Паспорт торгів | 10 лют. 2023 12:27 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Мазур Станіслав Іванович
ЄДРПОУ:
42860543
|
Пропозиція: 482 011,39 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
10/03-23/2
Назва договору:
Договір купівлі продажу №10/03-23/2 від 10.03.2023
Опис договору:
Договір купівлі продажу №10/03-23/2
Вартість договору
482 011,39 грн
Заключна вартість договору:
482 011,39 грн
Термін дії договору:
10 бер. 2023 12:00 – 10 бер. 2073 12:00
Дата підписання договору:
10 бер. 2023 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
20 лют. 2023 20:00 – 28 лют. 2023 18:00
Період підписання договору:
20 лют. 2023 20:00 – 20 бер. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОХОЛДИНГ 2012''Вас може зацікавити
Аукціон з продажу майна банкрута - Дочірнє підприємства «Житомирський облавтодор» Відкритого акціонерного товариство «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», 10003 м. Житомир, вул. Перемоги, 75, в межах справи № 906/1318/19. Навантажувач L-34, державний номер 11092АЕ, 1989 року випуску, Трактор гусеничний ДТ-75, державний номер 2049 ЖБ, 1990 року. Адреса розташування: Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Дениші, ДРП-3.
346 454,00 грн з ПДВ
ДивитисьПерший повторний аукціон з продажу майна боржника СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУЮЧОГО КООПЕРАТИВА "ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ КООПЕРАТИВ" (ідентифікаційний код юридичної особи 39847648) у справі про банкрутство № 924/922/21
535 939,34 грн без ПДВ
ДивитисьПро проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства Агропромислового кооперативу «Старосільський», код ЄДРПОУ 03798636, порушеній господарським судом Запорізької області , справа № 908/1114/24.
281 370,00 грн без ПДВ
Дивитись