Комерційна нерухомість загальною площею 252,7 кв.м.

Фасадне нежитлове приміщення за адресою м. Полтава, вул. Сінна, 8/1, загальною площею 252,7 кв.м. Розташування: місто Полтава, перехрестя вулиць Сінна та Зигіна. Приміщення має три окремі входи та власний паркувальний майданчик. На даний час в приміщенні наявні орендарі. В 2021-2022 роках проведена заміна вікон на металопластикові з захисними ролетами, на 80% зевершений ремонт фасаду.

Початкова ціна

10 000 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 8 лист. 2022 16:29

до 24 лист. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
8 лист. 2022 16:29 – 24 лист. 2022 20:00
Початок аукціону:
25 лист. 2022 12:55
Дата публікації:
8 лист. 2022 16:29
Період редагування:
8 лист. 2022 16:29 – 19 лист. 2022 18:00
Період питань:
8 лист. 2022 16:29 – 24 лист. 2022 18:00
Період відповідей:
8 лист. 2022 16:29 – 24 лист. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CSE001-UA-20221108-15288
Реєстраційний внесок:
1 700,00 грн
Гарантійний внесок:
500 000,00 грн
Номер лоту:
0001
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
10 000 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
100 000,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Контактна особа для ознайомлення: Сергій +380971710999.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Згідно з Регламентом роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права (Регламент ЕТС 1.25, ДП "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ")
Додаткова інформація:
Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Центр міста, Аптека, Житловий масив, Ринок, Офіси, бізнес центр, Стоянка, парковка, гараж.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Комерційна нерухомість загальною площею 252,7 кв.м.

Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

252,7 метри квадратні

Адреса:

Україна, 36000, Полтавська область, ПОЛТАВА, 8, вулиця Зигіна, Київський район, Полтава, Полтавська міськрада

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
252.7
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.59218655410414 Довгота: 34.54077384341608 Висота: 19

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 8 лист. 2022 16:29
Ілюстрація 8 лист. 2022 16:29
Ілюстрація 8 лист. 2022 16:29
Ілюстрація 8 лист. 2022 16:29
Ілюстрація 8 лист. 2022 16:29
Ілюстрація 8 лист. 2022 16:29
Ілюстрація 8 лист. 2022 16:29
Ілюстрація 8 лист. 2022 16:29
Ілюстрація 8 лист. 2022 16:29

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3473813065
Адреса:
Україна, 39200, Полтавська область, Кобеляцький р-н, місто Кобеляки, ВУЛИЦЯ ЯРМАРКОВА, будинок 33А

Основний контакт

Ім'я:
Кіян Сергій Миколайович,
E-mail:
Телефон:
+380971710999

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Дорошенко Валерія Віталіївна

Вас може зацікавити

Приміщення першого поверху торгового комплексу з офісними приміщеннями (№ 25,26). Загальна площа (кв.м): 37.1. Приміщення другого поверху торгового комплексу з офісними приміщеннями. Загальна площа (кв.м): 297.4. Адреса: Рівненська обл., м. Рівне, вулиця Київська, будинок 21.

Приміщення першого поверху торгового комплексу з офісними приміщеннями (№ 25,26). Загальна площа (кв.м): 37.1. Приміщення другого поверху торгового комплексу з офісними приміщеннями. Загальна площа (кв.м): 297.4. Адреса: Рівненська обл., м. Рівне, вулиця Київ...
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

9 152 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення відділення банку /А-2/. Загальна площа (кв.м): 173.6, матеріали стін: цегла, Опис: приміщення відділення банку /А-2/ загальною площею 173,6 кв.м. Адреса: Волинська обл., Ківерцівський р., смт. Цумань, вулиця Грушевського, будинок 7.

Приміщення відділення банку /А-2/. Загальна площа (кв.м): 173.6, матеріали стін: цегла, Опис: приміщення відділення банку /А-2/ загальною площею 173,6 кв.м. Адреса: Волинська обл., Ківерцівський р., смт. Цумань, вулиця Грушевського, будинок 7.
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 510 800,00 грн без ПДВ

Дивитись

Громадський будинок. 63/100 частини громадського будинку (загальною площею (кв.м): 579.3) та складається з: коридор №1 площа 2,5 кв.м; тех.приміщення №2 площа 1,8 кв.м; коридор №3 площа 17,1 кв.м; кладова №4 площа 3,2 кв.м; коридор №5 площа 8,6 кв.м; зал №6 площа 87,6 кв.м; коридор №7 площа 13,7 кв.м; вбиральня №8 площа 1,4 кв.м; вбиральня №9 площа 1,4 кв.м; коридор №10 площа 6,0 кв.м; кабінет №11 площа 6,6 кв.м; вбиральня №12 площа 2,3 кв.м; коридор №13 площа 11,6 кв.м; приміщення №14 площа 10,4 кв.м; умивальник №15 площа 1,4 кв.м; вбиральня №16 площа 2,1 кв.м; тех.приміщення №17 площа 6,7 кв.м; кабінет №18 площа 9,0 кв.м; кабінет №19 площа 7,7 кв.м; зал №20 площа 143,7 кв.м; каса №21 площа 4,1 кв.м; коридор №22 площа 2,6 кв.м. Всього: 351,5 кв.м. Адреса: Хмельницька обл., м. Нетішин, проспект Курчатова (просп. Героїв України), 8а та земельна ділянка, адреса: Хмельницька обл., м. Нетішин, проспект Курчатова (просп. Героїв України), земельна ділянка 8. Кадастровий номер: 6810500000:02:006:0191, цільове призначення: для комерційних послуг, площа: 0.0632 га.

Громадський будинок. 63/100 частини громадського будинку (загальною площею (кв.м): 579.3) та складається з: коридор №1 площа 2,5 кв.м; тех.приміщення №2 площа 1,8 кв.м; коридор №3 площа 17,1 кв.м; кладова №4 площа 3,2 кв.м; коридор №5 площа 8,6 кв.м; зал №6 пл...
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 185 900,00 грн без ПДВ

Дивитись