Київська обл., Фастівський р-н, с. Мала Снітинка, пров. Миру, 134. Оренда – група приміщень на 1-му поверсі, загальною площею – 44,20 кв.м (В)

Пропонується до оренди група приміщень на 1-му поверсі, загальною площею – 44,20 кв.м. Будівля знаходиться на центральній вулиці селища Мала Снітинка. Поруч знаходиться поштове відділення та сільська рада, зручна транспортна розв'язка. Характеристики: кількість поверхів – 2; загальна площа будівлі – 44,20 кв.м; площа запропонована до оренди – 44,20 кв.м; опалення централізоване (міське) – відсутнє; сан. вузол, каналізація, водопостачання – відсутні.

Початкова ціна

3 083,39 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

АТ "УКРТЕЛЕКОМ"
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 28 лист. 2025 11:28

до 29 груд. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
28 лист. 2025 11:28 – 29 груд. 2025 20:00
Початок аукціону:
30 груд. 2025 12:50
Дата публікації:
28 лист. 2025 11:28
Період редагування:
28 лист. 2025 11:28 – 24 груд. 2025 18:00
Період питань:
28 лист. 2025 11:28 – 29 груд. 2025 18:00
Період відповідей:
28 лист. 2025 11:28 – 29 груд. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20251128-62678
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
1 850,03 грн
Номер лоту:
UTK281125_09U
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
3 083,39 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
150,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонується до оренди група приміщень на 1-му поверсі, загальною площею – 44,20 кв.м. Будівля знаходиться на центральній вулиці селища Мала Снітинка. Поруч знаходиться поштове відділення та сільська рада, зручна транспортна розв'язка. Характеристики: кількість поверхів – 2; загальна площа будівлі – 44,20 кв.м; площа запропонована до оренди – 44,20 кв.м; опалення централізоване (міське) – відсутнє; сан. вузол, каналізація, водопостачання – відсутні.

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

44,2 метри квадратні

Адреса:

Україна, 08523, Київська область, Мала Снітинка, пров. Миру, 134

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
44.2
Загальна площа будівлі, кв.м:
44.2
Координати:
Широта: 50.1216837 Довгота: 29.9404604

Розташування на мапі

Документи аукціону 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 28 лист. 2025 11:28
Паспорт торгів 28 лист. 2025 11:28
Ілюстрація 28 лист. 2025 11:28
Ілюстрація 28 лист. 2025 11:28
Ілюстрація 28 лист. 2025 11:28
Ілюстрація 28 лист. 2025 11:28
Ілюстрація 28 лист. 2025 11:28
Ілюстрація 28 лист. 2025 11:28
Ілюстрація 28 лист. 2025 11:28
Ілюстрація 28 лист. 2025 11:28
Ілюстрація 28 лист. 2025 11:28
Ілюстрація 28 лист. 2025 11:28
Ілюстрація 28 лист. 2025 11:28

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
0800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АТ "УКРТЕЛЕКОМ"

Вас може зацікавити

Довгострокова оренда! Дніпропетровська обл., с. Могилів, вул. Центральна, 58а. Оренда – група приміщень 1-го поверху загальною площею 74,60 кв. м (В)

Довгострокова оренда! Дніпропетровська обл., с. Могилів, вул. Центральна, 58а. Оренда – група приміщень 1-го поверху загальною площею 74,60 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 969,44 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Дніпропетровська обл., с. Могилів, вул. Панікахи, 3а. Оренда – частина 1-поверхової будівлі загальною площею 89,80 кв. м (В)

Довгострокова оренда! Дніпропетровська обл., с. Могилів, вул. Панікахи, 3а. Оренда – частина 1-поверхової будівлі загальною площею 89,80 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 478,48 грн з ПДВ

Дивитись

Кіровоградська обл., м. Гайворон, вул. Героїв Майдану, 4. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 123,30 кв. м (В)

Кіровоградська обл., м. Гайворон, вул. Героїв Майдану, 4. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 123,30 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 156,48 грн з ПДВ

Дивитись