Волинська обл., м. Луцьк, вул.Клима Савури, 53в. Оренда – приміщення адмінбудівлі 245,60 кв.м. та піднавіс 142,30 кв.м. загальною площею 387,90 кв.м (В)

Пропонується до оренди приміщення адмінбудівлі 245,60 кв.м. та піднавіс 142,30 кв.м. загальною площею 387,90 кв.м. Зручна локація. Вхід – центральний та зі сторони внутрішнього двору. Будівля знаходиться в прицентральній частині міста, розвинена інфраструктура, високі пішохідні та неподалік - автомобільні потоки. Характеристики • кількість поверхів – 1; • загальна площа – 387,90 кв. м; • площа, запропонована до оренди – 387,90 кв. м; • опалення – вимкнене; • водопостачання, водовідведення – централізоване; • земельна ділянка – 0,7155 га (оренда)

Початкова ціна

23 274,00 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

АТ "УКРТЕЛЕКОМ"
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 24 серп. 2025 05:12

до 22 вер. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
24 серп. 2025 05:12 – 22 вер. 2025 20:00
Початок аукціону:
23 вер. 2025 12:40
Дата публікації:
24 серп. 2025 05:12
Період редагування:
24 серп. 2025 05:12 – 17 вер. 2025 18:00
Період питань:
24 серп. 2025 05:12 – 22 вер. 2025 18:00
Період відповідей:
24 серп. 2025 05:12 – 22 вер. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20250824-60217
Реєстраційний внесок:
119,00 грн
Гарантійний внесок:
13 964,40 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK140325_03U
Строк оренди:
7 років
Лот виставляється на торги:
4-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
23 274,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
1 000,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Перегляд запропонованих приміщень за попереднім записом, в робочі дні з пн по пт з 8.30 до 17.30.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонується до оренди приміщення адмінбудівлі 245,60 кв.м. та піднавіс 142,30 кв.м. загальною площею 387,90 кв.м. Зручна локація. Вхід – центральний та зі сторони внутрішнього двору. Будівля знаходиться в прицентральній частині міста, розвинена інфраструктура, високі пішохідні та неподалік - автомобільні потоки.

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

387,9 метри квадратні

Адреса:

Україна, 43010, Волинська область, Луцьк, вулиця Клима Савура, 53

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
387.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
387.9
Координати:
Широта: 50.74654349999999 Довгота: 25.3502691

Розташування на мапі

Документи аукціону 19 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Ілюстрація 24 серп. 2025 05:12
Проєкт договору оренди 24 серп. 2025 05:12
Паспорт торгів 24 серп. 2025 05:12

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, Україна, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
0800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АТ "УКРТЕЛЕКОМ"

Вас може зацікавити

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Переяслав, вул. Покровська, 21, літ. «А-4». Оренда – група приміщень на 1-му поверсі, загальною площею – 138,10 кв. м (В)

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Переяслав, вул. Покровська, 21, літ. «А-4». Оренда – група приміщень на 1-му поверсі, загальною площею – 138,10 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

12 373,76 грн з ПДВ

Дивитись

02091, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 3 (Дарницький р-н). Оренда – Приміщення 3-го поверху, площею 198,10 кв. м (В)

02091, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 3 (Дарницький р-н). Оренда – Приміщення 3-го поверху, площею 198,10 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

16 260,05 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Біла Церква, вул. Привокзальна, 32А, літ. «А-4». Оренда – приміщення 3-го поверху, загальною площею – 313,50 кв. м (В)

Довгострокова оренда! Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Біла Церква, вул. Привокзальна, 32А, літ. «А-4». Оренда – приміщення 3-го поверху, загальною площею – 313,50 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

21 465,35 грн з ПДВ

Дивитись