Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Глезне, вул. Центральна, 1. Оренда – приміщення площею 43,1 кв. м. (В)

Пропонується до оренди приміщення площею 43,1 м.кв. Приміщення знаходиться в центрі населеного пункту. Під розвиток будь-якого бізнесу. Можливість передачі приміщень в суборенду. Характеристики: • Кількість поверхів – 1; • Загальна площа –43,1 м. кв. • Площа запропонована до оренди 43,1 м.кв. • Дозволена потужність – 2,2 кВт; • Земельна ділянка – 0,0061 га (договір оренди) • Опалення та водопостачання відсутнє. • Термін дії договору – 2 роки 11 місяців (В)

Початкова ціна

517,20 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

АТ "УКРТЕЛЕКОМ"
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 серп. 2025 11:39

до 4 вер. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
5 серп. 2025 11:39 – 4 вер. 2025 20:00
Початок аукціону:
5 вер. 2025 11:10
Дата публікації:
5 серп. 2025 11:39
Період редагування:
5 серп. 2025 11:39 – 30 серп. 2025 18:00
Період питань:
5 серп. 2025 11:39 – 4 вер. 2025 18:00
Період відповідей:
5 серп. 2025 11:39 – 4 вер. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20250805-84965
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
310,32 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK040122_08U
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
517,20 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
10,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Перегляд запропонованих приміщень за попереднім записом, в робочі дні з пн по пт з 8.30 до 17.30.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонується до оренди приміщення площею 43,1 м.кв. Приміщення знаходиться в центрі населеного пункту. Під розвиток будь-якого бізнесу. Можливість передачі приміщень в суборенду.

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

43,1 метри квадратні

Адреса:

Україна, 13124, Житомирська область, Глезне, 13124 Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Глезне, вул. Центральна, 1

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
43.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
43.1
Координати:
Широта: 49.9767103 Довгота: 27.7008043

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 5 серп. 2025 11:39
Паспорт торгів 5 серп. 2025 11:39
Ілюстрація 5 серп. 2025 11:39
Ілюстрація 5 серп. 2025 11:39
Ілюстрація 5 серп. 2025 11:39
Ілюстрація 5 серп. 2025 11:39
Ілюстрація 5 серп. 2025 11:39
Ілюстрація 5 серп. 2025 11:39

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, Україна, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
0800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АТ "УКРТЕЛЕКОМ"

Вас може зацікавити

Адміністративна будівля вул. Г. України,62, приміщення 15,9 кв.м.

Адміністративна будівля вул. Г. України,62, приміщення 15,9 кв.м.
Ім'я:
Гапонова Вікторія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380664203618 ЄДРПОУ:
04338486
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

824,17 грн без ПДВ

Дивитись

Житомирська обл., Житомирський р-н, смт Пулини, вул. Шевченка, 118. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 17,80 кв.м. (В)

Житомирська обл., Житомирський р-н, смт Пулини, вул. Шевченка, 118. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 17,80 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

500,18 грн з ПДВ

Дивитись

Волинська обл., м. Ковель, вул. Незалежності, 84. Оренда – приміщення 4-го поверху адмінбудівлі площею 22,80 кв. м (В)

Волинська обл., м. Ковель, вул. Незалежності, 84. Оренда – приміщення 4-го поверху адмінбудівлі площею 22,80 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

852,26 грн з ПДВ

Дивитись