Львівська обл., м. Городок, вул. П. Мирного, 3. Оренда – одноповерхова будівля площею 162,80 кв.м. (В)

Пропонуються до оренди одноповерхова будівля площею 162,80 кв.м. Будівля знаходиться на околиці міста. Характеристики кількість поверхів – 1 загороджена територія електропостачання потребує відновлення теплопостачання відсутнє, газопостачання та водопостачання потребує відновлення.

Початкова ціна

4 721,20 грн

з ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 29 лип. 2025 15:30

до 28 серп. 2025 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 28 серп. 2025 20:00

до 11 вер. 2025 12:41

Аукціон завершено

11 вер. 2025 12:42

Подача пропозицій:
29 лип. 2025 15:30 – 28 серп. 2025 20:00
Початок аукціону:
29 серп. 2025 12:55
Дата публікації:
29 лип. 2025 15:30
Період редагування:
29 лип. 2025 15:30 – 23 серп. 2025 18:00
Період питань:
29 лип. 2025 15:30 – 28 серп. 2025 18:00
Період відповідей:
29 лип. 2025 15:30 – 28 серп. 2025 18:00
Період кваліфікації:
28 серп. 2025 20:00 – 25 вер. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20250729-37796
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
2 832,72 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK171224_05P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
7-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
4 721,20 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
100,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонуються до оренди одноповерхова будівля площею 162,80 кв.м

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

162,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 81500, Львівська область, м. Городок, вул. П. Мирного, 3

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
162.8

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 29 лип. 2025 15:30
Ілюстрація 29 лип. 2025 15:30
Ілюстрація 29 лип. 2025 15:30
Ілюстрація 29 лип. 2025 15:30
Ілюстрація 29 лип. 2025 15:30
Ілюстрація 29 лип. 2025 15:30
Паспорт торгів 29 лип. 2025 15:30
Проєкт договору оренди 29 лип. 2025 15:30

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Набок Андрій Федорович
ІПН/РНОКПП:
3232006972

Пропозиція:

4 725,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 серп. 2025 17:08
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 серп. 2025 17:08

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 4 вер. 2025 15:31

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 11 вер. 2025 12:40

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документи що підтверджують відповідність вимогам 28 серп. 2025 17:02
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 серп. 2025 17:08
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 серп. 2025 17:08

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 4 вер. 2025 15:31

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 11 вер. 2025 12:40
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
№Е100-911/25
Назва договору:
Договір оренди нерухомого майна
Опис договору:
Договір оренди нерухомого майна
Вартість договору
4 725,00 грн
Заключна вартість договору:
4 725,00 грн
Дата підписання договору:
11 вер. 2025 10:16
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 11 вер. 2025 12:40

Період підписання протоколу:
28 серп. 2025 20:00 – 11 вер. 2025 18:00
Період підписання договору:
28 серп. 2025 20:00 – 25 вер. 2025 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ «СЕНС БАНК»
ЄДРПОУ:
21560766
МФО:
300346
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA783003460000026003101949001
Найменування одержувача:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТЕЛЕКОМ"
ЄДРПОУ одержувача:
21560766

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

м. Житомир, вул. Михайлівська, 20. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 41,8 кв. м (В)

м. Житомир, вул. Михайлівська, 20. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 41,8 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 197,70 грн з ПДВ

Дивитись

м. Житомир, вул. Київська, 20. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 45,1 кв. м (В)

м. Житомир, вул. Київська, 20. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 45,1 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 237,95 грн з ПДВ

Дивитись

Львівська обл., с-ще Красне, вул. Привокзальна, 21.Оренда – приміщення 2-го поверху двоповерхової будівлі площею 107,20 кв.м. (В)

Львівська обл., с-ще Красне, вул. Привокзальна, 21.Оренда – приміщення 2-го поверху двоповерхової будівлі площею 107,20 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 956,58 грн з ПДВ

Дивитись