Одеська обл., м. Одеса, вул. Героїв оборони Одеси, 84. Оренда – 3-й поверх загальною площею 651,70 кв.м. (В).

Пропонується до оренди 3-й поверх загальною площею 651,70 кв. м. Приміщення поверху під офіс, танці, фітнес, потребують ремонту. Об'єкт знаходиться у центрі Пересипського району північної частині міста. Приміщення забезпечені електропостачанням, теплопостачання відсутнє, 2 загальних санвузла на поверсі, потребує ремонту система водопостачання. Висота приміщень Н = 4,33 м. Доступ до приміщень з обох боків будівлі. Характеристики: Загальна площа будівлі – 2925,20 кв. м Площа запропонована до оренди – 651,70 кв.м Дозволена потужність – до 10 кВт Теплопостачання – відсутнє Земельна ділянка – 0,8139 га

Початкова ціна

62 954,22 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

АТ "УКРТЕЛЕКОМ"
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 30 трав. 2025 04:07

до 30 черв. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
30 трав. 2025 04:07 – 30 черв. 2025 20:00
Початок аукціону:
1 лип. 2025 11:55
Дата публікації:
30 трав. 2025 04:07
Період редагування:
30 трав. 2025 04:07 – 25 черв. 2025 18:00
Період питань:
30 трав. 2025 04:07 – 30 черв. 2025 18:00
Період відповідей:
30 трав. 2025 04:07 – 30 черв. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20250530-31839
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
37 772,53 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK250425_07U
Строк оренди:
7 років
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
62 954,22 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
1 500,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Перегляд запропонованих приміщень за попереднім записом, в робочі дні з пн по пт з 8.30 до 17.30.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонується до оренди 3-й поверх загальною площею 651,70 кв. м. Приміщення поверху під офіс, танці, фітнес, потребують ремонту. Об'єкт знаходиться у центрі Пересипського району північної частині міста. Приміщення забезпечені електропостачанням, теплопостачання відсутнє, 2 загальних санвузла на поверсі, потребує ремонту система водопостачання. Висота приміщень Н = 4,33 м. Доступ до приміщень з обох боків будівлі.

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

651,7 метри квадратні

Адреса:

Україна, 65069, Одеська область, Одеса, вулиця Героїв оборони Одеси, 84

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
651.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
2925.2
Координати:
Широта: 46.5783743 Довгота: 30.7862279

Розташування на мапі

Документи аукціону 34 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Ілюстрація 30 трав. 2025 04:07
Паспорт торгів 30 трав. 2025 04:07

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, Україна, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
0800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АТ "УКРТЕЛЕКОМ"

Вас може зацікавити

Пожежна будівля загальною площею 81,3 кв.м, за адресою: Чернігівський р-н, с. Миколаївка, вул. Домницька, 20 А

Пожежна будівля загальною площею 81,3 кв.м, за адресою: Чернігівський р-н, с. Миколаївка, вул. Домницька, 20 А
Ім'я:
Титаренко Ольга
E-mail: [email protected] Телефон: +380462676225 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43173325
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

118 300,00 грн без ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Закарпатська обл., м. Ужгород, пл. Кирила та Мефодія, 4. Оренда – приміщення на 4 поверсі площею 653,80 кв. м. (В)

Довгострокова оренда! Закарпатська обл., м. Ужгород, пл. Кирила та Мефодія, 4. Оренда – приміщення на 4 поверсі площею 653,80 кв. м. (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 070,00 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37
Ім'я:
Вознюк Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380675924957 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

73 338,50 грн без ПДВ

Дивитись