м. Запоріжжя, пр. Соборний, 133. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 233,40 кв.м. (В)

Пропонується до оренди приміщення 2-го поверху площею 233,40 кв.м. Будівля знаходиться в центрі міста, розвинена інфраструктура, високі автомобільний та пішохідний потоки. Вхід в приміщення спільний, зі двору. Поруч знаходиться органи державної влади, офісні центри, пункт надання фінансових послуг, кафе. Частина приміщень потребує ремонту. Характеристики кількість поверхів – 6; загальна площа будівлі - 4634,10 кв.м; дозволена потужність – 5,0 кВт; теплопостачання – централізоване; земельна ділянка - 0,2264 га (договір оренди)

Початкова ціна

16 762,79 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 7 трав. 2025 14:31

до 5 черв. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
7 трав. 2025 14:31 – 5 черв. 2025 20:00
Початок аукціону:
6 черв. 2025 12:40
Дата публікації:
7 трав. 2025 14:31
Період редагування:
7 трав. 2025 14:31 – 31 трав. 2025 18:00
Період питань:
7 трав. 2025 14:31 – 5 черв. 2025 18:00
Період відповідей:
7 трав. 2025 14:31 – 5 черв. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20250507-86769
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
10 057,67 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK290324_06P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
10-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
16 762,79 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
500,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонується до оренди приміщення 2-го поверху площею 233,40 кв.м

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

233,4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 69005, Запорізька область, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 133

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
233.4

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 7 трав. 2025 14:31
Ілюстрація 7 трав. 2025 14:31
Ілюстрація 7 трав. 2025 14:31
Ілюстрація 7 трав. 2025 14:31
Ілюстрація 7 трав. 2025 14:31
Ілюстрація 7 трав. 2025 14:31
Ілюстрація 7 трав. 2025 14:31
Ілюстрація 7 трав. 2025 14:31
Паспорт торгів 7 трав. 2025 14:31
Проєкт договору оренди 7 трав. 2025 14:31

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

м. Київ, вул. Дегтярівська, 28А, літ. «А» (Шевченківський р-н). Оренда – група приміщень у підвалі, загальною площею – 269,80 кв. м (В)

м. Київ, вул. Дегтярівська, 28А, літ. «А» (Шевченківський р-н). Оренда – група приміщень у підвалі, загальною площею – 269,80 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

27 569,51 грн з ПДВ

Дивитись

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 86А. Оренда – група приміщення на 3-му поверсі, загальною площею – 73,00 кв. м (В)

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 86А. Оренда – група приміщення на 3-му поверсі, загальною площею – 73,00 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

19 464,72 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон на продовження договору оренди державного нерухомого майна - нежитлового приміщення площею 24,75 кв.м. за адресою м.Київ, вул. Святослава Хороброго,5

Аукціон на продовження договору оренди державного нерухомого майна - нежитлового приміщення площею 24,75 кв.м. за адресою м.Київ, вул. Святослава Хороброго,5
Ім'я:
Правик Оксана Дмитрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442497033 ЄДРПОУ:
44884985
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

16 651,79 грн без ПДВ

Дивитись