ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Львівська обл., м. Львів, вул. Суботівська, 13а.Оренда – нежитлова будівля АТС площею 1903,50 кв. м. та будівля дизельної площею 111,60 кв.м (В)

Пропонується до оренди будівля АТС площею 1903,60 кв. м. та будівля дизельної площею 111,60 кв.м. Будівля знаходиться на околиці міста, в районі з розвиненою інфраструктурою і відмінною транспортною розв’язкою. Стан приміщень задовільний. Огороджена територія. Характеристики кількість поверхів – 3 Електропостачання -50 кВт Теплопостачання тимчасово відключене Водопостачання та водовідведення. земельна ділянка – 0,3554 га (оренда)

Початкова ціна

120 906,00 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 трав. 2025 13:41

до 4 черв. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
5 трав. 2025 13:41 – 4 черв. 2025 20:00
Початок аукціону:
5 черв. 2025 12:50
Дата публікації:
5 трав. 2025 13:41
Період редагування:
5 трав. 2025 13:41 – 30 трав. 2025 18:00
Період питань:
5 трав. 2025 13:41 – 4 черв. 2025 18:00
Період відповідей:
5 трав. 2025 13:41 – 4 черв. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20250505-08459
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
72 543,60 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK201023_21P
Строк оренди:
7 років
Лот виставляється на торги:
10-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
120 906,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
3 000,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонуються до оренди нежитлова будівля АТС площею 1903,50 кв. м. та будівля дизельної площею 111,60 кв.м

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

2 015,1 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79052, Львівська область, м. Львів, вул. Суботівська, 13а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2015.1

Розташування на мапі

Документи аукціону 19 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Ілюстрація 5 трав. 2025 13:41
Паспорт торгів 5 трав. 2025 13:41
Проєкт договору оренди 5 трав. 2025 13:41

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37
Ім'я:
Вознюк Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380675924957 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

73 338,50 грн без ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! м. Київ, вул. Петра Курінного, 2-Б. Оренда – 3-й поверх, площею - 614,80 кв. м (В)

Довгострокова оренда! м. Київ, вул. Петра Курінного, 2-Б. Оренда – 3-й поверх, площею - 614,80 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

65 771,30 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля державної дільниці ветеринарної медицини у складі: будівля літ. "А" площею 200,9 кв. м, веранда літ. "а" площею 9,3 кв. м, веранда літ. "а1" площею 14,6 кв. м, ганок літ. "а2", за адресою: Вінницька область, Могилів-Подільський район, с. Лучинець, вул. Гагаріна, 7

Нежитлова будівля державної дільниці ветеринарної медицини у складі: будівля літ. "А" площею 200,9 кв. м, веранда літ. "а" площею 9,3 кв. м, веранда літ. "а1" площею 14,6 кв. м, ганок літ. "а2", за адресою: Вінницька область, Могилів-Подільський район, с. Лучи...
Ім'я:
Дутка Юрій Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380677528557 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

77 460,00 грн без ПДВ

Дивитись