ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Львівська обл., м. Львів, вул. Дорошенка,26 .Оренда – частина будівлі, площею 2 479,30 кв. м. (В)

Пропонується частина будівлі площею 2479,30 кв.м. Будівля розташована в центральній частині міста. Побудований в 1925 році за проектом архітектора Євгена Червінського, знаходиться в історичному і діловому центрі Львова, в районі з розвиненою інфраструктурою і відмінною транспортною розв’язкою. В пішій доступності парк імені І. Франка, Львівський національний університет ім. Франка, ресторан «Пузата хата», банки, музеї, галерея мистецтв. Характеристики Кількість поверхів – 4; Загальна площа будівлі – 3 392,40 кв.м.; Електропостачання, теплопостачання, водопостачання, каналізаційна мережа; Земельна ділянка – 0,1093 га (договір оренди)

Початкова ціна

432 712,23 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 3 квіт. 2025 10:48

до 5 трав. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
3 квіт. 2025 10:48 – 5 трав. 2025 20:00
Початок аукціону:
6 трав. 2025 11:25
Дата публікації:
3 квіт. 2025 10:48
Період редагування:
3 квіт. 2025 10:48 – 30 квіт. 2025 18:00
Період питань:
3 квіт. 2025 10:48 – 5 трав. 2025 18:00
Період відповідей:
3 квіт. 2025 10:48 – 5 трав. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20250403-81208
Реєстраційний внесок:
510,00 грн
Гарантійний внесок:
259 627,34 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK240125_02P
Строк оренди:
10 років
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
432 712,23 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
6 000,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Надається в оренду частина будівлі, площею 2 479,30 кв. м

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

2 479,3 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Дорошенка, 26

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2479.3
Потужність електромережі, кВт:
3.0

Розташування на мапі

Документи аукціону 25 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Ілюстрація 3 квіт. 2025 10:48
Паспорт торгів 3 квіт. 2025 10:48
Проєкт договору оренди 3 квіт. 2025 10:48

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Будівля їдальні-клубу загальною площею 439,3 кв.м, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Махаринецький цукровий завод» за адресою: Вінницька обл., Хмільницький р-н, с. Махаринці, вул. Центральна, 5

Будівля їдальні-клубу загальною площею 439,3 кв.м, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Махаринецький цукровий завод» за адресою: Вінницька обл., Хмільницький р-н, с. Махаринці, вул. Центральна, 5
Ім'я:
Євсеєнко Татяна Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380672967374 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

412 942,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення 3-поверху №30, 31, 32, 34, 35, 36 в літ. «А-3» загальною площею 171,8 кв.м.

Нежитлові приміщення 3-поверху №30, 31, 32, 34, 35, 36 в літ. «А-3» загальною площею 171,8 кв.м.
Ім'я:
Тарчинська Ірина Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380577007560 ЄДРПОУ:
44223324
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

281 450,00 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення (літ. А-1) площею 199,6 кв. м, cклад (літ. Б) площею 15,7 кв. м, гараж (літ. Г) площею 83,3 кв. м, убиральня (літ. У), колодязь (літ. К), огорожа № 1-3

Приміщення (літ. А-1) площею 199,6 кв. м, cклад (літ. Б) площею 15,7 кв. м, гараж (літ. Г) площею 83,3 кв. м, убиральня (літ. У), колодязь (літ. К), огорожа № 1-3
Ім'я:
Самсоненко Тетяна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380666031646 ЄДРПОУ:
42769539
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

368 650,00 грн без ПДВ

Дивитись