Львівська обл., м. Львів, вул. Виговського, 29а. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 508,20 кв.м. (В)

Пропонуються до оренди приміщення 3-го поверху площею 508,2 кв. м. Будівля знаходиться у прицентральній частині міста, в районі з розвиненою інфраструктурою і відмінною транспортною розв’язкою. Стан приміщення задовільний. Характеристики: кількість поверхів – 3 водопостачання, електропостачання, каналізаційна мережа Вільне до споживання електропостачання – 50 кВт земельна ділянка – 0,2057га (договір оренди)

Початкова ціна

35 650,23 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 21 бер. 2025 15:31

до 23 квіт. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
21 бер. 2025 15:31 – 23 квіт. 2025 20:00
Початок аукціону:
24 квіт. 2025 11:35
Дата публікації:
21 бер. 2025 15:31
Період редагування:
21 бер. 2025 15:31 – 18 квіт. 2025 18:00
Період питань:
21 бер. 2025 15:31 – 23 квіт. 2025 18:00
Період відповідей:
21 бер. 2025 15:31 – 23 квіт. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20250321-65782
Реєстраційний внесок:
119,00 грн
Гарантійний внесок:
21 399,14 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK050822_04P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
10-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
35 650,23 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
1 500,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонується приміщення 3-го поверху площею 508,20 кв.м.

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

508,2 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79022, Львівська область, м. Львів, вул. Виговського, 29а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
508.22

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 21 бер. 2025 15:31
Ілюстрація 21 бер. 2025 15:31
Ілюстрація 21 бер. 2025 15:31
Ілюстрація 21 бер. 2025 15:31
Ілюстрація 21 бер. 2025 15:31
Паспорт торгів 21 бер. 2025 15:31
Проєкт договору оренди 25 бер. 2025 09:22

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Довгострокова оренда! Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Біла Церква, вул. Привокзальна, 32А, літ. «А-4». Оренда – приміщення 3-го поверху, загальною площею – 313,50 кв. м (В)

Довгострокова оренда! Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Біла Церква, вул. Привокзальна, 32А, літ. «А-4». Оренда – приміщення 3-го поверху, загальною площею – 313,50 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

21 465,35 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Київська обл., Бориспільський р-н, м. Переяслав, вул. Покровська, 21, літ. «А-4». Оренда – 3-й поверх, загальною площею – 421,0 кв. м (В)

Довгострокова оренда! Київська обл., Бориспільський р-н, м. Переяслав, вул. Покровська, 21, літ. «А-4». Оренда – 3-й поверх, загальною площею – 421,0 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

26 944,00 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Київська обл., Бориспільський р-н, м. Переяслав, вул. Мала Підвальна, 7. Оренда – комплекс будівель, загальною площею – 381,40 кв. м (В)

Довгострокова оренда! Київська обл., Бориспільський р-н, м. Переяслав, вул. Мала Підвальна, 7. Оренда – комплекс будівель, загальною площею – 381,40 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

20 889,28 грн з ПДВ

Дивитись