Львівська обл., с. Скелівка, вул. Центральна, 1. Оренда – приміщення площею 34,90 кв. м. (В)

Пропонується до оренди приміщення площею 34,90 кв.м. Будівля знаходиться у центральній частині села. Стан приміщення задовільний. Характеристики: кількість поверхів – 1 ; Вільне до споживання електропостачання – 2 кВт; земельна ділянка – 0,0035 га (договір оренди)

Початкова ціна

511,63 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 11 лют. 2025 12:15

до 12 бер. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
11 лют. 2025 12:15 – 12 бер. 2025 20:00
Початок аукціону:
13 бер. 2025 11:00
Дата публікації:
11 лют. 2025 12:15
Період редагування:
11 лют. 2025 12:15 – 7 бер. 2025 18:00
Період питань:
11 лют. 2025 12:15 – 12 бер. 2025 18:00
Період відповідей:
11 лют. 2025 12:15 – 12 бер. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20250211-34676
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
306,98 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK130122_22P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
10-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
511,63 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
50,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонується до оренди приміщення площею 34,90 кв.м.

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

34,9 метри квадратні

Адреса:

Україна, 82052, Львівська область, с. Скелівка, вул. Центральна, 1

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
34.9

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 11 лют. 2025 12:15
Ілюстрація 11 лют. 2025 12:15
Паспорт торгів 11 лют. 2025 12:15
Проєкт договору оренди 11 лют. 2025 12:15

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Адміністративна будівля вул. Г. України,62, приміщення 15,9 кв.м.

Адміністративна будівля вул. Г. України,62, приміщення 15,9 кв.м.
Ім'я:
Гапонова Вікторія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380664203618 ЄДРПОУ:
04338486
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

824,17 грн без ПДВ

Дивитись

Житомирська обл., Житомирський р-н, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 93. Оренда – приміщення підвалу площею 60,50 кв. м (В)

Житомирська обл., Житомирський р-н, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 93. Оренда – приміщення підвалу площею 60,50 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

907,50 грн з ПДВ

Дивитись

Житомирська обл., Житомирський р-н, смт Пулини, вул. Шевченка, 118. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 17,80 кв.м. (В)

Житомирська обл., Житомирський р-н, смт Пулини, вул. Шевченка, 118. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 17,80 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

500,18 грн з ПДВ

Дивитись