м. Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського, 48. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 180,40 кв.м (В)

Пропонується до оренди приміщення 1-го поверху площею 180,40 кв.м. Будівля знаходиться в районі, наближеному до центру міста. Вхід в приміщення спільний. Поруч знаходиться спортивні зали, торгівельні центри, кафе, аптеки Зручна транспортна розв’язка та інфраструктура. Характеристики Кількість поверхів – 3; Загальна площа будівлі-2056,9 кв.м; Дозволена потужність – 5 кВт; Теплопостачання - відсутнє; Земельна ділянка - 0,7230 га (договір оренди)

Початкова ціна

18 104,94 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 28 лист. 2024 15:48

до 30 груд. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
28 лист. 2024 15:48 – 30 груд. 2024 20:00
Початок аукціону:
31 груд. 2024 12:10
Дата публікації:
28 лист. 2024 15:48
Період редагування:
28 лист. 2024 15:48 – 25 груд. 2024 18:00
Період питань:
28 лист. 2024 15:48 – 30 груд. 2024 18:00
Період відповідей:
28 лист. 2024 15:48 – 30 груд. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20241128-78678
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
10 862,97 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK160224_15P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
8-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
18 104,94 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
500,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Надається в оренду приміщення 1-го поверху площею 180,40 кв.м

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

180,4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 69035, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського, 48

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
180.4

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 28 лист. 2024 15:48
Ілюстрація 28 лист. 2024 15:48
Ілюстрація 28 лист. 2024 15:48
Ілюстрація 28 лист. 2024 15:48
Ілюстрація 28 лист. 2024 15:48
Ілюстрація 28 лист. 2024 15:48
Ілюстрація 28 лист. 2024 15:48
Паспорт торгів 28 лист. 2024 15:48
Проєкт договору оренди 28 лист. 2024 15:48

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

м. Київ, вул. Дегтярівська, 28А, літ. «А» (Шевченківський р-н). Оренда – група приміщень у підвалі, загальною площею – 269,80 кв. м (В)

м. Київ, вул. Дегтярівська, 28А, літ. «А» (Шевченківський р-н). Оренда – група приміщень у підвалі, загальною площею – 269,80 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

27 569,51 грн з ПДВ

Дивитись

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 86А. Оренда – група приміщення на 3-му поверсі, загальною площею – 73,00 кв. м (В)

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 86А. Оренда – група приміщення на 3-му поверсі, загальною площею – 73,00 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

19 464,72 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон на продовження договору оренди державного нерухомого майна - нежитлового приміщення площею 24,75 кв.м. за адресою м.Київ, вул. Святослава Хороброго,5

Аукціон на продовження договору оренди державного нерухомого майна - нежитлового приміщення площею 24,75 кв.м. за адресою м.Київ, вул. Святослава Хороброго,5
Ім'я:
Правик Оксана Дмитрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442497033 ЄДРПОУ:
44884985
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

16 651,79 грн без ПДВ

Дивитись