Львівська обл., с. Сілець, вул. Підберезина, 25. Оренда – частини будівлі загальною площею 48,80 кв. м (В)

Пропонуються до оренди частини будівлі загальною площею 48,80 кв. м. Будівля розташована на околиці села. Світло потребує відновлення. Характеристики: Стан задовільний Кількість поверхів - 1 Вільне до споживання електропостачання – 2 кВт

Початкова ціна

622,69 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 26 лист. 2024 13:43

до 26 груд. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
26 лист. 2024 13:43 – 26 груд. 2024 20:00
Початок аукціону:
27 груд. 2024 12:50
Дата публікації:
26 лист. 2024 13:43
Період редагування:
26 лист. 2024 13:43 – 21 груд. 2024 18:00
Період питань:
26 лист. 2024 13:43 – 26 груд. 2024 18:00
Період відповідей:
26 лист. 2024 13:43 – 26 груд. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20241126-55059
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
373,61 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK140322_15P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
10-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
622,69 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
40,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонуються до оренди частини будівлі загальною площею 48,80 кв. м.

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

48,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 80086, Львівська область, с. Сілець, вул. Підберезина, 25

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
48.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
1.0

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 26 лист. 2024 13:43
Ілюстрація 26 лист. 2024 13:43
Ілюстрація 26 лист. 2024 13:43
Ілюстрація 26 лист. 2024 13:43
Ілюстрація 26 лист. 2024 13:43
Ілюстрація 26 лист. 2024 13:43
Паспорт торгів 26 лист. 2024 13:43
Проєкт договору оренди 26 лист. 2024 13:43

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

м. Житомир, вул. Вітрука, 26. Оренда – приміщення 2 поверху площею 11,3 кв. м (В)

м. Житомир, вул. Вітрука, 26. Оренда – приміщення 2 поверху площею 11,3 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

678,00 грн з ПДВ

Дивитись

Житомирська обл., Житомирський р-н, с-ще. Пулини, вул. Шевченка,118. Оренда – приміщення 3 поверху площею 12,10 кв. м (В)

Житомирська обл., Житомирський р-н, с-ще. Пулини, вул. Шевченка,118. Оренда – приміщення 3 поверху площею 12,10 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

500,09 грн з ПДВ

Дивитись

13415, Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Глинівці, вул. Шкільна, 8. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 21,30 кв. м (В)

13415, Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Глинівці, вул. Шкільна, 8. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 21,30 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

500,55 грн з ПДВ

Дивитись