ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Львівська обл., м. Львів, вул. Суботівська, 13а.Оренда – нежитлова будівля АТС площею 1813,50 кв. м. (В)

Пропонується до оренди будівля АТС площею 1813,50 кв. м.(вся будівля, крім приміщення №6 - кабельна шахта та частини приміщення №24 (36,3 кв.м) – радіовузол). Будівля знаходиться на околиці міста, в районі з розвиненою інфраструктурою і відмінною транспортною розв’язкою. Стан приміщень задовільний. Огороджена територія. Характеристики : кількість поверхів – 3 Електропостачання -20кВт (вільне до використання) Теплопостачання тимчасово відключене Водопостачання та водовідведення. земельна ділянка – 0,3554 га (оренда)

Початкова ціна

110 786,72 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 25 лист. 2024 15:46

до 26 груд. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
25 лист. 2024 15:46 – 26 груд. 2024 20:00
Початок аукціону:
27 груд. 2024 11:35
Дата публікації:
25 лист. 2024 15:46
Період редагування:
25 лист. 2024 15:46 – 21 груд. 2024 18:00
Період питань:
25 лист. 2024 15:46 – 26 груд. 2024 18:00
Період відповідей:
25 лист. 2024 15:46 – 26 груд. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20241125-38627
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
66 472,03 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK201023_21P
Строк оренди:
7 років
Лот виставляється на торги:
10-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
110 786,72 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
2 000,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонуються до оренди нежитлова будівля АТС площею 1813,50 кв. м

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

1 813,5 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79052, Львівська область, м. Львів, вул. Суботівська, 13а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1813.5

Розташування на мапі

Документи аукціону 19 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Ілюстрація 25 лист. 2024 15:46
Паспорт торгів 25 лист. 2024 15:46
Проєкт договору оренди 25 лист. 2024 15:46

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Довгострокова оренда! м. Київ, вул. Петра Курінного, 2-Б. Оренда – 3-й поверх, площею - 614,80 кв. м (В)

Довгострокова оренда! м. Київ, вул. Петра Курінного, 2-Б. Оренда – 3-й поверх, площею - 614,80 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

65 771,30 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля державної дільниці ветеринарної медицини у складі: будівля літ. "А" площею 200,9 кв. м, веранда літ. "а" площею 9,3 кв. м, веранда літ. "а1" площею 14,6 кв. м, ганок літ. "а2", за адресою: Вінницька область, Могилів-Подільський район, с. Лучинець, вул. Гагаріна, 7

Нежитлова будівля державної дільниці ветеринарної медицини у складі: будівля літ. "А" площею 200,9 кв. м, веранда літ. "а" площею 9,3 кв. м, веранда літ. "а1" площею 14,6 кв. м, ганок літ. "а2", за адресою: Вінницька область, Могилів-Подільський район, с. Лучи...
Ім'я:
Дутка Юрій Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380677528557 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

77 460,00 грн без ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Київська область, м. Боярка, вул. Білогородська, 11А, літ. «А». Оренда – 5-ий поверх, загальною площею – 874,40 кв. м (В)

Довгострокова оренда! Київська область, м. Боярка, вул. Білогородська, 11А, літ. «А». Оренда – 5-ий поверх, загальною площею – 874,40 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

62 620,16 грн з ПДВ

Дивитись