Львівська обл., м. Львів, вул. Берестяна, 2. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 343,30 кв. м (В)

Пропонуються до оренди приміщення 2-го поверху площею 343,30 кв. м. Будівля знаходиться при центральній частині міста, в районі з розвиненою інфраструктурою і відмінною транспортною розв’язкою. Стан приміщення задовільний. Характеристики кількість поверхів – 6 опалення централізоване, водопостачання, електропостачання, каналізаційна мережа земельна ділянка – 0,3548 га (договір оренди)

Початкова ціна

32 544,84 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 25 жовт. 2024 11:22

до 26 лист. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
25 жовт. 2024 11:22 – 26 лист. 2024 20:00
Початок аукціону:
27 лист. 2024 12:45
Дата публікації:
25 жовт. 2024 11:22
Період редагування:
25 жовт. 2024 11:22 – 21 лист. 2024 18:00
Період питань:
25 жовт. 2024 11:22 – 26 лист. 2024 18:00
Період відповідей:
25 жовт. 2024 11:22 – 26 лист. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20241025-12926
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
19 526,90 грн
Номер лоту:
UTK251024_04P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
32 544,84 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
2 000,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Надається в оренду приміщення 2-го поверху площею 343,30 кв. м

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

343,3 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79037, Львівська область, м. Львів, вул. Берестяна, 2

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
343.3

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 25 жовт. 2024 11:22
Ілюстрація 25 жовт. 2024 11:22
Ілюстрація 25 жовт. 2024 11:22
Ілюстрація 25 жовт. 2024 11:22
Ілюстрація 25 жовт. 2024 11:22
Ілюстрація 25 жовт. 2024 11:22
Паспорт торгів 25 жовт. 2024 11:22
Копії документів та матеріалів на лот 25 жовт. 2024 11:22
Копії документів та матеріалів на лот 25 жовт. 2024 11:22
Проєкт договору оренди 25 жовт. 2024 11:22

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Київська обл., смт. Ставище, вул. Цимбала Сергія, 42. Оренда – приміщення підвалу, 1-го, 2-го, 3-го поверхів площею 1500,70 кв. м (В)

Київська обл., смт. Ставище, вул. Цимбала Сергія, 42. Оренда – приміщення підвалу, 1-го, 2-го, 3-го поверхів площею 1500,70 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

31 154,53 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Рівненська обл., Рівненський р-н, м. Костопіль, провулок Артилерійський, 8. Оренда – майновий комплекс загальною площею 370,4 кв. м (В).

Довгострокова оренда! Рівненська обл., Рівненський р-н, м. Костопіль, провулок Артилерійський, 8. Оренда – майновий комплекс загальною площею 370,4 кв. м (В).
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

23 450,02 грн з ПДВ

Дивитись

м. Київ, вул. Князів Острозьких (Московська), 23 (В). Оренда – приміщення підвалу будівлі, площею 254,50 м²

м. Київ, вул. Князів Острозьких (Московська), 23 (В). Оренда – приміщення підвалу будівлі, площею 254,50 м²
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

41 987,41 грн з ПДВ

Дивитись