ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Львівська обл., м. Львів, вул. Княгині Ольги, 108. Оренда – приміщення 4-го поверху площею 641,30 кв.м. (В)

Пропонуються до оренди приміщення 4-го поверху площею 641,30 кв.м. Будівля знаходиться у прицентральній частині міста, в районі з розвиненою інфраструктурою і відмінною транспортною розв’язкою. Характеристики: кількість поверхів – 4; водопостачання, електропостачання, каналізаційна мережа; вільне до споживання електропостачання – 15 кВт.; земельна ділянка – 0,2927 га (податок).

Початкова ціна

67 605,85 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 18 жовт. 2024 15:37

до 19 лист. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
18 жовт. 2024 15:37 – 19 лист. 2024 20:00
Початок аукціону:
20 лист. 2024 11:25
Дата публікації:
18 жовт. 2024 15:37
Період редагування:
18 жовт. 2024 15:37 – 14 лист. 2024 18:00
Період питань:
18 жовт. 2024 15:37 – 19 лист. 2024 18:00
Період відповідей:
18 жовт. 2024 15:37 – 19 лист. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20241018-33309
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
40 563,51 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK280423_23P
Строк оренди:
5 років
Лот виставляється на торги:
10-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
67 605,85 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
1 000,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонується до оренди приміщення 4-го поверху площею 641,30 кв.м.

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

641,3 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 108

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
641.3

Розташування на мапі

Документи аукціону 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 18 жовт. 2024 15:37
Ілюстрація 18 жовт. 2024 15:37
Ілюстрація 18 жовт. 2024 15:37
Ілюстрація 18 жовт. 2024 15:37
Ілюстрація 18 жовт. 2024 15:37
Ілюстрація 18 жовт. 2024 15:37
Ілюстрація 18 жовт. 2024 15:37
Ілюстрація 18 жовт. 2024 15:37
Ілюстрація 18 жовт. 2024 15:37
Паспорт торгів 18 жовт. 2024 15:47
Проєкт договору оренди 18 жовт. 2024 15:37

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Довгострокова оренда! м. Київ, вул. Петра Курінного, 2-Б. Оренда – 3-й поверх, площею - 614,80 кв. м (В)

Довгострокова оренда! м. Київ, вул. Петра Курінного, 2-Б. Оренда – 3-й поверх, площею - 614,80 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

65 771,30 грн з ПДВ

Дивитись

м. Київ, вул. Князів Острозьких (Московська), 23 (В). Оренда – приміщення підвалу будівлі, площею 254,50 м²

м. Київ, вул. Князів Острозьких (Московська), 23 (В). Оренда – приміщення підвалу будівлі, площею 254,50 м²
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

41 987,41 грн з ПДВ

Дивитись

м. Київ, вул. Дегтярівська, 28А, літ. «А» (Шевченківський р-н). Оренда – приміщення на 4-му поверсі, площею – 496,20 кв. м (В)

м. Київ, вул. Дегтярівська, 28А, літ. «А» (Шевченківський р-н). Оренда – приміщення на 4-му поверсі, площею – 496,20 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

53 291,88 грн з ПДВ

Дивитись