Львівська обл., м. Львів, вул. Виговського, 29а. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 508,20 кв.м. (В)

Пропонуються до оренди приміщення 3-го поверху площею 508,2 кв. м. Будівля знаходиться у прицентральній частині міста, в районі з розвиненою інфраструктурою і відмінною транспортною розв’язкою. Стан приміщення задовільний. Характеристики: кількість поверхів – 3 водопостачання, електропостачання, каналізаційна мережа Вільне до споживання електропостачання – 50 кВт земельна ділянка – 0,2057га (договір оренди)

Початкова ціна

45 743,08 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 серп. 2024 13:48

до 4 вер. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
5 серп. 2024 13:48 – 4 вер. 2024 20:00
Початок аукціону:
5 вер. 2024 11:55
Дата публікації:
5 серп. 2024 13:48
Період редагування:
5 серп. 2024 13:48 – 30 серп. 2024 18:00
Період питань:
5 серп. 2024 13:48 – 4 вер. 2024 18:00
Період відповідей:
5 серп. 2024 13:48 – 4 вер. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20240805-80456
Реєстраційний внесок:
119,00 грн
Гарантійний внесок:
27 445,85 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK050822_04P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
10-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
45 743,08 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
1 500,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонується приміщення 3-го поверху площею 508,20 кв.м.

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

508,2 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79022, Львівська область, м. Львів, вул. Виговського, 29а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
508.22

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 5 серп. 2024 13:48
Ілюстрація 5 серп. 2024 13:48
Ілюстрація 5 серп. 2024 13:48
Ілюстрація 5 серп. 2024 13:48
Ілюстрація 5 серп. 2024 13:48
Паспорт торгів 5 серп. 2024 13:48
Проєкт договору оренди 5 серп. 2024 13:48

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
ЛОБАЙ РОМАН РОМАНОВИЧ
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2975817219

Пропозиція:

51 500,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 30 серп. 2024 12:28
Витяг з ЄДРПОУ 30 серп. 2024 12:28
Документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (для юридичних осіб - нерезидентів) 30 серп. 2024 12:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 серп. 2024 12:29

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 30 серп. 2024 12:28
Витяг з ЄДРПОУ 30 серп. 2024 12:28
Документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (для юридичних осіб - нерезидентів) 30 серп. 2024 12:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 серп. 2024 12:29

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37
Ім'я:
Вознюк Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380675924957 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

73 338,50 грн без ПДВ

Дивитись

Київська обл., смт. Ставище, вул. Цимбала Сергія, 42. Оренда – приміщення підвалу, 1-го, 2-го, 3-го поверхів площею 1500,70 кв. м (В)

Київська обл., смт. Ставище, вул. Цимбала Сергія, 42. Оренда – приміщення підвалу, 1-го, 2-го, 3-го поверхів площею 1500,70 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

31 154,53 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Рівненська обл., Рівненський р-н, м. Костопіль, провулок Артилерійський, 8. Оренда – майновий комплекс загальною площею 370,4 кв. м (В).

Довгострокова оренда! Рівненська обл., Рівненський р-н, м. Костопіль, провулок Артилерійський, 8. Оренда – майновий комплекс загальною площею 370,4 кв. м (В).
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

23 450,02 грн з ПДВ

Дивитись