Дніпропетровська обл., м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 28а.Оренда – приміщення 2-го поверху площею 74,90 кв.м. (В)

Пропонується до оренди приміщення 2-го поверху площею 74,90 кв.м Будівля в діловому центрі міста. Поруч розташовані відділення пошти, церква, магазини тощо. Вхід в приміщення спільний. Зручна транспортна розв’язка та інфраструктура. Характеристики: Кількість поверхів – 4; Загальна площа – 3744,70 кв.м. Площа запропонована до оренди – 74,90 кв.м. Електропостачання, водопостачання. Теплопостачання відключене Земельна ділянка – 0,3088 га (договір оренди) Ресурсні податки – 7,28 грн за 1 кв.м

Початкова ціна

5 159,11 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 17 квіт. 2024 13:47

до 16 трав. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
17 квіт. 2024 13:47 – 16 трав. 2024 20:00
Початок аукціону:
17 трав. 2024 12:00
Дата публікації:
17 квіт. 2024 13:47
Період редагування:
17 квіт. 2024 13:47 – 11 трав. 2024 18:00
Період питань:
17 квіт. 2024 13:47 – 16 трав. 2024 18:00
Період відповідей:
17 квіт. 2024 13:47 – 16 трав. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20240417-28247
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
3 095,47 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK201023_03P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
5-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
5 159,11 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
200,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонуються до оренди приміщення 2-го поверху площею 74,90 кв.м

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

74,9 метри квадратні

Адреса:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 28а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
74.9

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Яготин, вул. Незалежності, 56, літ.: «А-3». Оренда – група приміщень на 2-му поверсі, загальною площею – 248,20 кв. м (В)

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Яготин, вул. Незалежності, 56, літ.: «А-3». Оренда – група приміщень на 2-му поверсі, загальною площею – 248,20 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 946,38 грн з ПДВ

Дивитись

Рівненська обл., Дубенський р-н, селище Млинів, вул. Рівненська, 2. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 157,20 кв. м (В)

Рівненська обл., Дубенський р-н, селище Млинів, вул. Рівненська, 2. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 157,20 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 886,19 грн з ПДВ

Дивитись

Київська обл., Бориспільський р-н, місто Яготин, вулиця Шевченка, 23, літ.:«А». Оренда – 2 групи приміщень на 1-му поверсі, загальною площею – 231,90 кв. м (В)

Київська обл., Бориспільський р-н, місто Яготин, вулиця Шевченка, 23, літ.:«А». Оренда – 2 групи приміщень на 1-му поверсі, загальною площею – 231,90 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

9 670,23 грн з ПДВ

Дивитись