Львівська обл., м. Львів, вул. Берестяна, 2. Оренда – приміщення 4-го поверху площею 323,90 кв.м. (В)

Пропонуються до оренди приміщення 4-го поверху площею 323,90 кв. м. Будівля знаходиться у прицентральній частині міста, в районі з розвиненою інфраструктурою і відмінною транспортною розв’язкою. Стан приміщень задовільний. Характеристики: кількість поверхів – 6; опалення централізоване, водопостачання, електропостачання, каналізаційна мережа; Вільне до споживання електропостачання – 10 кВт; земельна ділянка – 0,3548 га (договір оренди)

Початкова ціна

21 494,00 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 11 квіт. 2024 10:39

до 13 трав. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
11 квіт. 2024 10:39 – 13 трав. 2024 20:00
Початок аукціону:
14 трав. 2024 11:05
Дата публікації:
11 квіт. 2024 10:39
Період редагування:
11 квіт. 2024 10:39 – 8 трав. 2024 18:00
Період питань:
11 квіт. 2024 10:39 – 13 трав. 2024 18:00
Період відповідей:
11 квіт. 2024 10:39 – 13 трав. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20240411-16165
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
12 896,40 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK230822_13P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
10-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
21 494,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
500,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонується приміщення 4-го поверху площею 323,90 кв.м

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

323,9 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Берестяна, 2

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
323.9

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 11 квіт. 2024 10:39
Ілюстрація 11 квіт. 2024 10:39
Ілюстрація 11 квіт. 2024 10:39
Ілюстрація 11 квіт. 2024 10:39
Паспорт торгів 11 квіт. 2024 10:39
Проєкт договору оренди 11 квіт. 2024 10:39

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Київська обл., смт. Ставище, вул. Цимбала Сергія, 42. Оренда – приміщення підвалу, 1-го, 2-го, 3-го поверхів площею 1500,70 кв. м (В)

Київська обл., смт. Ставище, вул. Цимбала Сергія, 42. Оренда – приміщення підвалу, 1-го, 2-го, 3-го поверхів площею 1500,70 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

31 154,53 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Рівненська обл., Рівненський р-н, м. Костопіль, провулок Артилерійський, 8. Оренда – майновий комплекс загальною площею 370,4 кв. м (В).

Довгострокова оренда! Рівненська обл., Рівненський р-н, м. Костопіль, провулок Артилерійський, 8. Оренда – майновий комплекс загальною площею 370,4 кв. м (В).
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

23 450,02 грн з ПДВ

Дивитись

м. Київ, вул. Курінного Петра, 2Б, літ. «А» (Святошинський р-н). Оренда – приміщення на 1-му поверсі, площею – 160,70 кв. м (В)

м. Київ, вул. Курінного Петра, 2Б, літ. «А» (Святошинський р-н). Оренда – приміщення на 1-му поверсі, площею – 160,70 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

14 536,92 грн з ПДВ

Дивитись