Львівська обл., м. Яворів, вул. Львівська, 10.Оренда – приміщення 3-го поверху площею 97,00 кв. м (В)

Пропонуються до оренди приміщення 3-го поверху площею 97,00 кв. м. Будівля знаходиться у центральній частині міста, в районі з розвиненою інфраструктурою і відмінною транспортною розв’язкою. Стан приміщень задовільний. Характеристики: кількість поверхів – 3 водопостачання, електропостачання, каналізаційна мережа Опалення (газ) Вільне до споживання електропостачання – 10 кВт земельна ділянка – 0,38 га (податок)

Початкова ціна

6 205,09 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 21 груд. 2023 12:31

до 23 січ. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
21 груд. 2023 12:31 – 23 січ. 2024 20:00
Початок аукціону:
24 січ. 2024 12:10
Дата публікації:
21 груд. 2023 12:31
Період редагування:
21 груд. 2023 12:31 – 18 січ. 2024 18:00
Період питань:
21 груд. 2023 12:31 – 23 січ. 2024 18:00
Період відповідей:
21 груд. 2023 12:31 – 23 січ. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20231221-21046
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
3 723,05 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK161023_30P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
6 205,09 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
100,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонуються до оренди приміщення 3-го поверху площею 97,00 кв. м

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

97 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79017, Львівська область, м. Яворів, вул. Львівська, 10

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
97.0

Розташування на мапі

Документи аукціону 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 21 груд. 2023 12:31
Ілюстрація 21 груд. 2023 12:31
Ілюстрація 21 груд. 2023 12:31
Ілюстрація 21 груд. 2023 12:31
Ілюстрація 21 груд. 2023 12:31
Ілюстрація 21 груд. 2023 12:31
Ілюстрація 21 груд. 2023 12:31
Ілюстрація 21 груд. 2023 12:31
Ілюстрація 21 груд. 2023 12:31
Ілюстрація 21 груд. 2023 12:31
Паспорт торгів 21 груд. 2023 12:31
Проєкт договору оренди 21 груд. 2023 12:31

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

м. Житомир, вул. Київська 20. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 50,6 кв. м (В)

м. Житомир, вул. Київська 20. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 50,6 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 632,83 грн з ПДВ

Дивитись

Рівненська обл., м. Здолбунів, вул. Грушевського, 15. Оренда – приміщення 2–го поверху площею 360,50 м. кв (В)

Рівненська обл., м. Здолбунів, вул. Грушевського, 15. Оренда – приміщення 2–го поверху площею 360,50 м. кв (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 003,10 грн з ПДВ

Дивитись

Волинська область, Володимир-Волинський район, м. Нововолинськ, вул. Митрополита Шептицького, 6. Оренда – приміщення 4-го поверху площею 251,90 кв. м (В)

Волинська область, Володимир-Волинський район, м. Нововолинськ, вул. Митрополита Шептицького, 6. Оренда – приміщення 4-го поверху площею 251,90 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 667,71 грн з ПДВ

Дивитись