ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Львівська обл., м. Львів, вул. Суботівська, 13а.Оренда – нежитлова будівля АТС площею 1813,50 кв. м. (В)

Пропонується до оренди будівля АТС площею 1813,50 кв. м.(вся будівля, крім приміщення №6 - кабельна шахта та частини приміщення №24 (36,3 кв.м) – радіовузол). Будівля знаходиться на околиці міста, в районі з розвиненою інфраструктурою і відмінною транспортною розв’язкою. Стан приміщень задовільний. Огороджена територія. Характеристики : кількість поверхів – 3 Електропостачання -20кВт (вільне до використання) Теплопостачання тимчасово відключене Водопостачання та водовідведення. земельна ділянка – 0,3554 га (оренда)

Початкова ціна

188 313,84 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 23 лист. 2023 14:16

до 25 груд. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
23 лист. 2023 14:16 – 25 груд. 2023 20:00
Початок аукціону:
26 груд. 2023 11:45
Дата публікації:
23 лист. 2023 14:16
Період редагування:
23 лист. 2023 14:16 – 20 груд. 2023 18:00
Період питань:
23 лист. 2023 14:16 – 25 груд. 2023 18:00
Період відповідей:
23 лист. 2023 14:16 – 25 груд. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20231123-11019
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
112 988,30 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK201023_21P
Строк оренди:
7 років
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
188 313,84 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
3 000,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонуються до оренди нежитлова будівля АТС площею 1813,50 кв. м

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

1 813,5 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79052, Львівська область, м. Львів, вул. Суботівська, 13а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1813.5

Розташування на мапі

Документи аукціону 19 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Ілюстрація 23 лист. 2023 14:16
Паспорт торгів 23 лист. 2023 14:16
Проєкт договору оренди 23 лист. 2023 14:16

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Група будівель у складі: гараж загальною площею 16,7 кв. м; гараж загальною площею 16,6 кв. м, за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Соборна, 7-М, вул. Соборна 7-Н.

Група будівель у складі: гараж загальною площею 16,7 кв. м; гараж загальною площею 16,6 кв. м, за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Соборна, 7-М, вул. Соборна 7-Н.
Ім'я:
Кругаль Євген Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380522332400 ЄДРПОУ:
42767945
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

246 700,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення 3-поверху №30, 31, 32, 34, 35, 36 в літ. «А-3» загальною площею 171,8 кв.м.

Нежитлові приміщення 3-поверху №30, 31, 32, 34, 35, 36 в літ. «А-3» загальною площею 171,8 кв.м.
Ім'я:
Тарчинська Ірина Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380577007560 ЄДРПОУ:
44223324
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

281 450,00 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення (літ. А-1) площею 199,6 кв. м, cклад (літ. Б) площею 15,7 кв. м, гараж (літ. Г) площею 83,3 кв. м, убиральня (літ. У), колодязь (літ. К), огорожа № 1-3

Приміщення (літ. А-1) площею 199,6 кв. м, cклад (літ. Б) площею 15,7 кв. м, гараж (літ. Г) площею 83,3 кв. м, убиральня (літ. У), колодязь (літ. К), огорожа № 1-3
Ім'я:
Самсоненко Тетяна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380666031646 ЄДРПОУ:
42769539
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

368 650,00 грн без ПДВ

Дивитись