ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Львівська обл., м. Львів, вул. Берестяна, 2. Оренда – приміщення 5-го поверху площею 780,60 кв.м. (В)

Пропонуються до оренди приміщення 5-го поверху площею 780,60 кв.м. Будівля знаходиться у прицентральній частині міста, в районі з розвиненою інфраструктурою і відмінною транспортною розв’язкою. Стан приміщень задовільний. Характеристики: кількість поверхів – 6; опалення централізоване, водопостачання, електропостачання, каналізаційна мережа; Вільне до споживання електропостачання – 10 кВт; земельна ділянка – 0,3548 га (договір оренди)

Початкова ціна

51 800,62 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 23 жовт. 2023 16:10

до 23 лист. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
23 жовт. 2023 16:10 – 23 лист. 2023 20:00
Початок аукціону:
24 лист. 2023 12:50
Дата публікації:
23 жовт. 2023 16:10
Період редагування:
23 жовт. 2023 16:10 – 18 лист. 2023 18:00
Період питань:
23 жовт. 2023 16:10 – 23 лист. 2023 18:00
Період відповідей:
23 жовт. 2023 16:10 – 23 лист. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20231023-47189
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
31 080,37 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK230822_12P
Строк оренди:
5 років
Лот виставляється на торги:
10-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
51 800,62 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
1 000,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонується приміщення 5-го поверху площею 780,60 кв.м

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

780,6 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Берестяна, 2

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
12894141
Дата реєстрації:
25 груд. 2015 08:26
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
780.6

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 23 жовт. 2023 16:10
Ілюстрація 23 жовт. 2023 16:10
Ілюстрація 23 жовт. 2023 16:10
Ілюстрація 23 жовт. 2023 16:10
Ілюстрація 23 жовт. 2023 16:10
Ілюстрація 23 жовт. 2023 16:10
Ілюстрація 23 жовт. 2023 16:10
Паспорт торгів 23 жовт. 2023 16:10
Проєкт договору оренди 23 жовт. 2023 16:10

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37

Нежитлова будівля, А-1, загальною площею 60,1 кв.м; гараж, Б-1, площею 62,2 кв.м за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Білилівка, вул. Прибережна, 37
Ім'я:
Вознюк Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380675924957 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

73 338,50 грн без ПДВ

Дивитись

Київська обл., смт. Ставище, вул. Цимбала Сергія, 42. Оренда – приміщення підвалу, 1-го, 2-го, 3-го поверхів площею 1500,70 кв. м (В)

Київська обл., смт. Ставище, вул. Цимбала Сергія, 42. Оренда – приміщення підвалу, 1-го, 2-го, 3-го поверхів площею 1500,70 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

31 154,53 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! м. Київ, вул. Петра Курінного, 2-Б. Оренда – 3-й поверх, площею - 614,80 кв. м (В)

Довгострокова оренда! м. Київ, вул. Петра Курінного, 2-Б. Оренда – 3-й поверх, площею - 614,80 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

65 771,30 грн з ПДВ

Дивитись