Рівненська обл., м. Рівне, вул. Соборна, 56. Оренда – цокольні приміщення загальною площею 334,1 кв.м. (В)

Пропонується до оренди цокольні приміщення загальною площею 334,1 кв.м. Будівля знаходиться в центральній частині міста. Розвинена інфраструктура, високі автомобільний та пішохідний потоки. Поряд центральна площа та міський парк. Окремий вхід відсутній. Потребує реконструкції електромережі. Характеристики: Кількість поверхів – 3. Загальна площа – 4 240 кв.м. Площа, запропонована до оренди – 334,1 кв.м. Земельна ділянка - площа 0,2097 га. (договір оренди).

Початкова ціна

32 695,03 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 19 жовт. 2023 11:19

до 20 лист. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
19 жовт. 2023 11:19 – 20 лист. 2023 20:00
Початок аукціону:
21 лист. 2023 11:50
Дата публікації:
19 жовт. 2023 11:19
Період редагування:
19 жовт. 2023 11:19 – 15 лист. 2023 18:00
Період питань:
19 жовт. 2023 11:19 – 20 лист. 2023 18:00
Період відповідей:
19 жовт. 2023 11:19 – 20 лист. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20231019-23468
Реєстраційний внесок:
119,00 грн
Гарантійний внесок:
19 617,02 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK110823_07P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
32 695,03 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
500,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонується до оренди цокольні приміщення загальною площею 334,1 кв.м.

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

334,1 метри квадратні

Адреса:

Україна, 33028, Рівненська область, м. Рівне, вул. Соборна, 56

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
334.1

Розташування на мапі

Документи аукціону 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 19 жовт. 2023 11:19
Ілюстрація 19 жовт. 2023 11:19
Ілюстрація 19 жовт. 2023 11:19
Ілюстрація 19 жовт. 2023 11:19
Ілюстрація 19 жовт. 2023 11:19
Ілюстрація 19 жовт. 2023 11:19
Ілюстрація 19 жовт. 2023 11:19
Ілюстрація 19 жовт. 2023 11:19
Ілюстрація 19 жовт. 2023 11:19
Паспорт торгів 19 жовт. 2023 11:19
Проєкт договору оренди 19 жовт. 2023 11:19

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ, ГРОМАДСЬКИЙ БУДИНОК ЛУЧАНСЬКИЙ ФЕЛЬДШЕРСЬКИЙ ПУНКТ. Загальна площа 73,6 кв.м. 22896 Вінницька обл. Вінницький р-н, с. Лука, вулиця Церковна, будинок 4а.

НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ, ГРОМАДСЬКИЙ БУДИНОК ЛУЧАНСЬКИЙ ФЕЛЬДШЕРСЬКИЙ ПУНКТ. Загальна площа 73,6 кв.м. 22896 Вінницька обл. Вінницький р-н, с. Лука, вулиця Церковна, будинок 4а.
Ім'я:
Надєїна Світлана Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380679706271 ЄДРПОУ:
03772619
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

39 081,50 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон на продовження договору оренди державного нерухомого майна - нежитлового приміщення площею 24,75 кв.м. за адресою м.Київ, вул. Святослава Хороброго,5

Аукціон на продовження договору оренди державного нерухомого майна - нежитлового приміщення площею 24,75 кв.м. за адресою м.Київ, вул. Святослава Хороброго,5
Ім'я:
Правик Оксана Дмитрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442497033 ЄДРПОУ:
44884985
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

16 651,79 грн без ПДВ

Дивитись

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Дніпропетровська обл., м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 28а . Оренда – приміщення 4-го поверху загальною площею 692,60 кв.м. (В)

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Дніпропетровська обл., м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 28а . Оренда – приміщення 4-го поверху загальною площею 692,60 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

34 630,00 грн з ПДВ

Дивитись