Львівська обл., м. Белз, вул. Домініканська (Савенка), 8.Оренда – приміщення 1-го поверху площею 14,50 кв.м. (В)

Пропонуються до оренди приміщення 1-го поверху площею 14,50 кв.м. нежитлової будівлі. Будівля знаходиться в центрі міста, розвинута інфраструктура. Характеристики Кількість поверхів – 2. Стан будівлі – задовільний. Електропостачання.

Початкова ціна

1 562,09 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 31 лип. 2023 16:14

до 30 серп. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
31 лип. 2023 16:14 – 30 серп. 2023 20:00
Початок аукціону:
31 серп. 2023 11:05
Дата публікації:
31 лип. 2023 16:14
Період редагування:
31 лип. 2023 16:14 – 25 серп. 2023 18:00
Період питань:
31 лип. 2023 16:14 – 30 серп. 2023 18:00
Період відповідей:
31 лип. 2023 16:14 – 30 серп. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20230731-77905
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
937,25 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK260623_13P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
1 562,09 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
100,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонується до оренди приміщення 1-го поверху площею 14,50 кв.м.

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

14,5 метри квадратні

Адреса:

Україна, 80720, Львівська область, м. Белз, вул. Домініканська, 8

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
14.5

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 31 лип. 2023 16:14
Ілюстрація 31 лип. 2023 16:14
Ілюстрація 31 лип. 2023 16:14
Ілюстрація 31 лип. 2023 16:14
Ілюстрація 31 лип. 2023 16:14
Паспорт торгів 31 лип. 2023 16:14
Проєкт договору оренди 31 лип. 2023 16:14

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Любешів, вул. Незалежності, 76. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 30,00 кв. м (В)

Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Любешів, вул. Незалежності, 76. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 30,00 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

927,30 грн з ПДВ

Дивитись

Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Любешів, вул. Незалежності, 76. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 30,60 кв. м (В)

Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Любешів, вул. Незалежності, 76. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 30,60 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

945,85 грн з ПДВ

Дивитись

м. Харків, пр-т Байрона,169. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 25,60 кв.м (В)

м. Харків, пр-т Байрона,169. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 25,60 кв.м (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 684,99 грн з ПДВ

Дивитись