Львівська обл., с. Сілець, вул. Підберезина, 25. Оренда – частини будівлі загальною площею 48,80 кв. м (В)

Пропонуються до оренди частини будівлі загальною площею 48,80 кв. м. Будівля розташована на околиці села. Світло потребує відновлення. Характеристики: Стан задовільний Кількість поверхів - 1 Вільне до споживання електропостачання – 2 кВт

Початкова ціна

592,43 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 30 бер. 2023 14:46

до 1 трав. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
30 бер. 2023 14:46 – 1 трав. 2023 20:00
Початок аукціону:
2 трав. 2023 12:10
Дата публікації:
30 бер. 2023 14:46
Період редагування:
30 бер. 2023 14:46 – 26 квіт. 2023 18:00
Період питань:
30 бер. 2023 14:46 – 1 трав. 2023 18:00
Період відповідей:
30 бер. 2023 14:46 – 1 трав. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20230330-85076
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
355,46 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK140322_15P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
8-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
592,43 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
40,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонуються до оренди частини будівлі загальною площею 48,80 кв. м.

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

48,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 80086, Львівська область, с. Сілець, вул. Підберезина, 25

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
48.8

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 30 бер. 2023 14:46
Ілюстрація 30 бер. 2023 14:46
Ілюстрація 30 бер. 2023 14:46
Ілюстрація 30 бер. 2023 14:46
Ілюстрація 30 бер. 2023 14:46
Ілюстрація 30 бер. 2023 14:46
Паспорт торгів 30 бер. 2023 14:46
Проєкт договору оренди 30 бер. 2023 14:46

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Житомирська обл., Звягельський р-н, с-ще. Ємільчине, вул. Соборна, 31/1. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 10,60 кв. м (В)

Житомирська обл., Звягельський р-н, с-ще. Ємільчине, вул. Соборна, 31/1. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 10,60 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

500,85 грн з ПДВ

Дивитись

Житомирська обл., Звягельський р-н, с-ще. Ємільчине, вул. Соборна, 31/1. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 18,80 кв. м (В)

Житомирська обл., Звягельський р-н, с-ще. Ємільчине, вул. Соборна, 31/1. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 18,80 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

694,66 грн з ПДВ

Дивитись

Волинська обл., Ковельський р-н, смт. Турійськ, вул. Луцька, 6. Оренда – приміщення 2-го поверху адмінбудівлі, площею 14,70 кв. м (В)

Волинська обл., Ковельський р-н, смт. Турійськ, вул. Луцька, 6. Оренда – приміщення 2-го поверху адмінбудівлі, площею 14,70 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

514,50 грн з ПДВ

Дивитись