Львівська обл. м. Радехів, вул. Львівська, 24. Оренда – приміщення 4-го поверху площею 74,30 кв. м. (В)

Пропонуються до оренди приміщення 4-го поверху площею 74,30 кв.м. Будівля знаходиться в центральній частині міста, розвинена інфраструктура, високі автомобільний та пішохідний потоки. Характеристики: кількість поверхів – 4; опалення централізоване, але на даний момент відсутнє , необхідне відновлення системи теплопостачання; Електропостачання – дозволена потужність 27 кВт; земельна ділянка – 0,3572 га (договір оренди)

Початкова ціна

1 114,50 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 24 лют. 2023 11:52

до 29 бер. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
24 лют. 2023 11:52 – 29 бер. 2023 20:00
Початок аукціону:
30 бер. 2023 12:25
Дата публікації:
24 лют. 2023 11:52
Період редагування:
24 лют. 2023 11:52 – 24 бер. 2023 18:00
Період питань:
24 лют. 2023 11:52 – 29 бер. 2023 18:00
Період відповідей:
24 лют. 2023 11:52 – 29 бер. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20230224-02098
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
668,70 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK150721_11P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
10-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
1 114,50 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
50,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонуються до оренди приміщення 4-го поверху площею 74,30 кв.м.

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

74,3 метри квадратні

Адреса:

Україна, 80200, Львівська область, м. Радехів, вул. Львівська, 24

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
74.3

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 24 лют. 2023 11:52
Ілюстрація 24 лют. 2023 11:52
Ілюстрація 24 лют. 2023 11:52
Ілюстрація 24 лют. 2023 11:52
Ілюстрація 24 лют. 2023 11:52
Паспорт торгів 24 лют. 2023 11:52
Проєкт договору оренди 24 лют. 2023 11:52

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Хмельницька обл., смт. Білогр’я, вул. Добровольців України, 8. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 26,30 кв.м. (В)

Хмельницька обл., смт. Білогр’я, вул. Добровольців України, 8. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 26,30 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 265,03 грн з ПДВ

Дивитись

Львівська область, селище Лопатин, вул.Героїв Майдану,1А. Оренда – приміщення першого поверху будинку, площею 24,90 кв. м. (В)

Львівська область, селище Лопатин, вул.Героїв Майдану,1А. Оренда – приміщення першого поверху будинку, площею 24,90 кв. м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

795,80 грн з ПДВ

Дивитись

Львівська область, селище Поморяни, вул. Січових Стрільців, 5.Оренда – приміщення будинку дизель-генераторної, площею 101,10 кв.м. (В)

Львівська область, селище Поморяни, вул. Січових Стрільців, 5.Оренда – приміщення будинку дизель-генераторної, площею 101,10 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 051,32 грн з ПДВ

Дивитись