Львівська обл., м. Львів, вул. Виговського, 29а. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 508,20 кв.м. (В)

Пропонуються до оренди приміщення 3-го поверху площею 508,2 кв. м. Будівля знаходиться у прицентральній частині міста, в районі з розвиненою інфраструктурою і відмінною транспортною розв’язкою. Стан приміщення задовільний. Характеристики: кількість поверхів – 3 водопостачання, електропостачання, каналізаційна мережа Вільне до споживання електропостачання – 50 кВт земельна ділянка – 0,2057га (договір оренди)

Початкова ціна

32 301,19 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 15 груд. 2022 13:04

до 19 січ. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
15 груд. 2022 13:04 – 19 січ. 2023 20:00
Початок аукціону:
20 січ. 2023 11:00
Дата публікації:
15 груд. 2022 13:04
Період редагування:
15 груд. 2022 13:04 – 14 січ. 2023 18:00
Період питань:
15 груд. 2022 13:04 – 19 січ. 2023 18:00
Період відповідей:
15 груд. 2022 13:04 – 19 січ. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20221215-42480
Реєстраційний внесок:
119,00 грн
Гарантійний внесок:
19 380,72 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK050822_04P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
5-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
32 301,19 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
1 500,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонується приміщення 3-го поверху площею 508,20 кв.м.

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

508,2 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79022, Львівська область, м. Львів, вул. Виговського, 29а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
508.22

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 15 груд. 2022 13:04
Ілюстрація 15 груд. 2022 13:04
Ілюстрація 15 груд. 2022 13:04
Ілюстрація 15 груд. 2022 13:04
Ілюстрація 15 груд. 2022 13:04
Паспорт торгів 15 груд. 2022 13:04
Проєкт договору оренди 15 груд. 2022 13:04

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Одеська обл., м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 7. Оренда – група приміщень 4-го поверху загальною площею 331,15 кв.м. (В)

Одеська обл., м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 7. Оренда – група приміщень 4-го поверху загальною площею 331,15 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

23 322,89 грн з ПДВ

Дивитись

Львівська обл., м. Сколе, вул. Данила Галицького, 18. Оренда – приміщення другого поверху площею 210,30 кв. м (П)

Львівська обл., м. Сколе, вул. Данила Галицького, 18. Оренда – приміщення другого поверху площею 210,30 кв. м (П)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

16 222,54 грн з ПДВ

Дивитись

Київська обл., смт. Ставище, вул. Цимбала Сергія, 42. Оренда – приміщення підвалу, 1-го, 2-го, 3-го поверхів площею 1500,70 кв. м (В)

Київська обл., смт. Ставище, вул. Цимбала Сергія, 42. Оренда – приміщення підвалу, 1-го, 2-го, 3-го поверхів площею 1500,70 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

31 154,53 грн з ПДВ

Дивитись