м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 2. Оренда – приміщення складу площею 118,0 кв.м. (В)

Пропонуються до оренди приміщення складу, площею 118,0 кв.м. Будівля знаходиться на околиці міста в промисловій зоні, розвинена інфраструктура, поруч склади, товарні бази, виробничі цехи. Приміщення можуть використовуватись під склад, виробництво, тощо. Характеристики: кількість поверхів – 1; Опалення – відсутнє; земельна ділянка – 0,6744 га (договір оренди);

Початкова ціна

7 653,48 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 13 жовт. 2022 11:42

до 10 лист. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
13 жовт. 2022 11:42 – 10 лист. 2022 20:00
Початок аукціону:
11 лист. 2022 11:55
Дата публікації:
13 жовт. 2022 11:42
Період редагування:
13 жовт. 2022 11:42 – 5 лист. 2022 18:00
Період питань:
13 жовт. 2022 11:42 – 10 лист. 2022 18:00
Період відповідей:
13 жовт. 2022 11:42 – 10 лист. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
CLE001-UA-20221013-23952
Реєстраційний внесок:
17,00 грн
Гарантійний внесок:
4 592,09 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
UTK050822_05P
Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
7 653,48 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
200,00 грн
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Пропонуються до оренди приміщення складу, площею 118,0 кв.м.

Код CAV: 04212000-7 Будівля складу, ангар тощо та їх частини
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Площа:

118 метри квадратні

Адреса:

Україна, 76014, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 2

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
118.0

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 13 жовт. 2022 11:42
Ілюстрація 13 жовт. 2022 11:42
Ілюстрація 13 жовт. 2022 11:42
Ілюстрація 13 жовт. 2022 11:42
Ілюстрація 13 жовт. 2022 11:42
Паспорт торгів 13 жовт. 2022 11:42
Проєкт договору оренди 13 жовт. 2022 11:42

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail:
Телефон:
+380800509100

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Акціонерне товариство "Укртелеком"

Вас може зацікавити

Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький

Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький
Ім'я:
Антонюк Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380664711917 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23152907
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 000,00 грн з ПДВ

Дивитись

Хмельницька обл., Хмельницький р-н., смт. Базалія, вул. Свободи, 3. Оренда – приміщення будівлі площею 146,60 кв. м (В)

Хмельницька обл., Хмельницький р-н., смт. Базалія, вул. Свободи, 3. Оренда – приміщення будівлі площею 146,60 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 576,85 грн з ПДВ

Дивитись

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Одеська обл., Подільський р-н, с. Троїцьке, пров. Середицької, буд.№12. Оренда – адміністративно-складській, гаражний комплекс загальною площею 317,90 кв.м. (В)

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Одеська обл., Подільський р-н, с. Троїцьке, пров. Середицької, буд.№12. Оренда – адміністративно-складській, гаражний комплекс загальною площею 317,90 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

11 444,40 грн з ПДВ

Дивитись