Продаж боргу/відступлення права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕСУ» (скорочене найменування ТОВ «ЕСУ»), код за ЄДРПОУ 33940565 (далі – Боржник) за Договором купівлі-продажу цінних паперів № 2807-ДД/2013 від 25.04.2013 (далі – Договір купівлі-продажу), укладеним між Банком та Боржником, відповідно до Порядку відчуження та передачі в оренду (найм) майна господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі або іншій юридичній особі, єдиним учасником (засновником) якої є держава, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2023 року № 1032

Продаж боргу/відступлення права вимоги до Боржника за Договором купівлі-продажу, на підставі якого Банк придбав 2 000 000 шт. облігацій, емітованих ТОВ «ЕСУ», загальною номінальною вартістю 2 000 000 000,00 грн. Детальна інформація щодо права вимоги за Договором купівлі-продажу наведена у Додатку 1 до цього Оголошення.

Початкова ціна

2 645 429 959,75 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 4 вер. 16:27

до 5 жовт. 20:00

Аукціон

з 6 жовт. 12:55

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
4 вер. 16:27 – 5 жовт. 20:00
Початок аукціону:
6 жовт. 12:55
Дата публікації:
4 вер. 16:27
Період редагування:
4 вер. 16:27 – 30 вер. 18:00
Період питань:
4 вер. 16:27 – 5 жовт. 18:00
Період відповідей:
4 вер. 16:27 – 5 жовт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20260904-20381
Реєстраційний внесок:
1 700,00 грн
Гарантійний внесок:
132 271 497,99 грн
Номер лоту:
20
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
2 645 429 959,75 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
26 454 299,60 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Враховуючи, що Договір купівлі-продажу містять конфіденційну інформацію (банківську та/або комерційну таємницю), ознайомлення потенційних учасників електронного аукціону з його змістом (без права робити та/або отримувати копії) можливе лише за умови укладення з Банком договору про конфіденційність. В процесі ознайомлення потенційним учасником електронного аукціону, який уклав з Банком договір про конфіденційність, з інформацією, що стосується продажу Лота та, не підлягають розкриттю відомості стосовно комерційної діяльності Боржника чи комерційної таємниці, будь-якого проекту та інша комерційна інформація.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Продаж відбувається відповідно до Порядку відчуження та передачі в оренду (найм) майна господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі або іншій юридичній особі, єдиним учасником (засновником) якої є держава, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2023 року № 1032. Вимоги до покупців: банк або інша фінансова установа (фінансова компанія), яка відповідно до законодавства має право надавати послугу з надання коштів та банківських металів у кредит. Переможцю електронного аукціону, який порушив умови його проведення, зокрема вимоги щодо покупців, визначені цим Оголошенням, внаслідок чого відповідний договір про відступлення (купівлі-продажу) права вимоги з АТ «Ощадбанк» не був укладений, гарантійний внесок не повертається. Банк має право відмовитись від укладення договору з переможцем електронного аукціону у разі виявлення фактів, що можуть свідчити про його негативну ділову репутацію, належність до осіб, зазначених в цьому п. 9 цього Оголошення, а також у випадках, передбачених Законами України «Про банки і банківську діяльність», «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Вимоги до учасників та переможців електронного аукціону: неналежність до таких осіб: • осіб, пов’язаних з провадженням терористичної діяльності або стосовно яких застосовано міжнародні санкції, що визнаються Україною, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України; • осіб, щодо яких застосовано спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України «Про санкції» або щодо яких застосовані міжнародні санкції OFAC, ЄС, ООН ; • осіб, пов’язаних з державою - агресором / Республікою Білорусь . Для підтвердження неналежності переможця електронного аукціону до осіб, пов’язаних з державою - агресором / Республікою Білорусь, безпосередньо перед підписанням протоколу електронного аукціону він подає Банку заповнений та підписаний відповідний опитувальник щодо уточнення інформації стосовно зв’язків із державою - агресором / Республікою Білорусь, форма якого додається до цього Оголошення. До укладення з Банком договору про відступлення (купівлі-продажу) права вимоги переможець електронного аукціону зобов’язаний надати Банку повний пакет документів для його укладення, перелік яких наведено у Додатку 6 до цього Оголошення.
Додаткова інформація:
За результатами проведеного електронного аукціону з його переможцем укладається у простій письмовій формі договір про відступлення (купівлі-продажу) права вимоги за Договором купівлі-продажу. Плата за Лот здійснюється покупцем у повному обсязі грошовими коштами в розмірі, що буде визначений за результатами проведеного електронного аукціону, в день укладення договору про відступлення (купівлі-продажу) права вимоги за Договором купівлі-продажу. Перехід права вимоги за Договором купівлі-продажу здійснюється лише за умови своєчасної та повної сплати та зарахування на рахунок Банку коштів у розмірі ціни Лота за договором про відступлення (купівлі-продажу) права вимоги.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список активів

Опис Кількість Адреса
1

Продаж боргу/відступлення права вимоги до Боржника за Договором купівлі-продажу, на підставі якого Банк придбав 2 000 000 шт. облігацій, емітованих ТОВ «ЕСУ», загальною номінальною вартістю 2 000 000 000,00 грн. Детальна інформація щодо права вимоги за Договором купівлі-продажу наведена у Додатку 1 до цього Оголошення.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 01023, Київ, Київ, Ощадбанк, 12-Г, Госпітальна вулиця

Тип:
Права вимоги
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 50.4345054001 Довгота: 30.5251248065

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
00032129
Адреса:
Україна, 01001, Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГОСПІТАЛЬНА, будинок 12-Г, КОАТУУ: 8000000000, М.КИЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
None

Основний контакт

Ім'я:
Гаркуша Станіслав
E-mail:
Телефон:
+380445374647
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Продаж боргу / відступлення прав вимоги до АТ «ВТОРМЕТ», код ЄДРПОУ 00190644 за Договором про новацію та за Договорами купівлі-продажу та права за договорами забезпечення (договором іпотеки (суден внутрішнього плавання), іпотечними договорами, договорами застави та поруки)

Продаж боргу / відступлення прав вимоги до АТ «ВТОРМЕТ», код ЄДРПОУ 00190644 за Договором про новацію та за Договорами купівлі-продажу та права за договорами забезпечення (договором іпотеки (суден внутрішнього плавання), іпотечними договорами, договорами заст...
Ім'я:
Гаркуша Станіслав
E-mail: [email protected] Телефон: +380445374647 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00032129
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 941 937 557,92 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж майна ТОВ "Фінансовая компанія "Фінілон" у справі про банкрутство № 904/4851/24

Продаж майна ТОВ "Фінансовая компанія "Фінілон" у справі про банкрутство № 904/4851/24
Ім'я:
Гладій Олександр Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 0675638401 ІПН/РНОКПП:
2904305110
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 879 093 800,00 грн без ПДВ

Дивитись

Пул активів, сформований з державної частки у розмірі 100 % у статутному капіталі ТОВ “Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат” та прав вимоги до зазначеного товариства, стягнутих в дохід держави за рішенням Вищого антикорупційного суду від 30 вересня 2024 р. у справі № 991/6493/24

Пул активів, сформований з державної частки у розмірі 100 % у статутному капіталі ТОВ “Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат” та прав вимоги до зазначеного товариства, стягнутих в дохід держави за рішенням Вищого антикорупційного суду від 30 вересня 202...
Ім'я:
Зубатіна Олександра Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0442003102 ЄДРПОУ:
00032945
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 824 585 765,00 грн без ПДВ

Дивитись