Макулатура паперова й картонна
Відповідно до Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права, затвердженого наказом ДП "Прозорро.Продажі" від 05.11.2025 №44-ОД
20 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"з 29 черв. 11:45
до 21 лип. 20:00
(один учасник)
з 21 лип. 20:00
до 10 серп. 09:03
10 серп. 09:04
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Макулатура паперова й картонна за видами і в кількості відповідно до Специфікації
Код CAV: 14920000-6 Вторинна неметалева відновлена сировина
|
Кількість: 5 000 кілограми |
Адреса: Україна, 02100, Київ, Київ, Вул. Вінстона Черчилля, 1-А |
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Типова форма договору | 29 черв. 11:45 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 29 черв. 11:45 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 29 черв. 11:45 | |
| Ілюстрація | 29 черв. 11:45 | |
| Ілюстрація | 29 черв. 11:45 | |
| Технічні специфікації | 29 черв. 11:45 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Корінний Вадим Валерійович
ЄДРПОУ:
35825327
|
Пропозиція: 22 500,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
355-НХ-26/Д
Назва договору:
Договір поставки макулатури паперової й картонної
Опис договору:
Договір поставки макулатури паперової й картонної
Вартість договору
22 500,00 грн
Заключна вартість договору:
22 500,00 грн
Термін дії договору:
4 серп. 00:00 – 30 жовт. 2027 00:00
Дата підписання договору:
4 серп. 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
21 лип. 20:00 – 29 лип. 18:00
Період підписання договору:
21 лип. 20:00 – 18 серп. 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити