Брухт чорних металів

Брухт, який утворився зі списаних транспортних засобів, спецтехніки, засувок, труб тощо. Загальна вага брухту чорних металів складає: 76 925,45 кг.

Прийняття заяв на участь

з 10 груд. 2025 14:17

до 4 січ. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
10 груд. 2025 14:17 – 4 січ. 20:00
Початок аукціону:
5 січ. 11:30
Дата публікації:
10 груд. 2025 14:17
Період редагування:
10 груд. 2025 14:17 – 30 груд. 2025 18:00
Період питань:
10 груд. 2025 14:17 – 4 січ. 18:00
Період відповідей:
10 груд. 2025 14:17 – 4 січ. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20251210-93454
Реєстраційний внесок:
510,00 грн
Гарантійний внесок:
46 155,27 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
461 552,70 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
4 615,52 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Інформація про контактних осіб для ознайомлення з майном, погодження часу і місця проведення огляду обєкта розміщена в документі "Оголошення з продажу брухту чорних металів" розділ 3 Відомості про майно
Перелік та вимоги до оформлення документів:
До заяви про участь в електронному аукціоні обов’язково додаються: 1) для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія картки платника податків з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків, а у разі відсутності такого документа у зв’язку із відмовою від отримання реєстраційного номера - копія паспорта громадянина України; 2) для потенційних покупців - юридичних осіб: - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для юридичних осіб - резидентів; 3) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску учасником.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Об’єкт № 11 (Автомобільна техніка та мала механізація (ГАЗ,ЗАЗ,УАЗ, ЕО, FIAT, ДЕС, УВ 100/20, ПК 5,25, СНП 50/80), запчастини)

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина

Кількість:

15 924,09 кілограми

Адреса:

Україна, Полтавська область, Кременчук, вулиця Героїв Маріуполя, 35 А

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
2

Об’єкт № 10 (труби, засувки тощо)

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина

Кількість:

12 028,5 кілограми

Адреса:

Україна, Полтавська область, Вільна Терешківка, вулиця Великий Шлях, 205

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
3

Об’єкт № 9 (Труби стальні в ізоляції Д - 250-300 мм, загальною довжиною 133,55м, товщина стінки 3-7мм)

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина

Кількість:

3 717,9 кілограми

Адреса:

Україна, Полтавська область, Кременчук, вулиця Джерельна, 6

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
4

Об’єкт № 8 (Труби стальні в ізоляції Д - 500 мм, загальною довжиною 19,5м , товщина стінки 7,5 мм)

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина

Кількість:

1 853,8 кілограми

Адреса:

Україна, Полтавська область, Мала Кохнівка, вулиця Лісова, 17

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
5

Об’єкт №7 (Труби стальні в ізоляції Д-600 мм загальною довжиною 34,7 м, товщина стінки 10 мм)

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина

Кількість:

5 301,5 кілограми

Адреса:

Україна, Полтавська область, Кременчук, вулиця Юрія Руфа, 1 В

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
6

Об’єкт № 4 (Засувки з чугуну, труби з чугуну та сталі)

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина

Кількість:

6 654,7 кілограми

Адреса:

Україна, Полтавська область, Кременчук, вулиця Героїв Маріуполя 35 А

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
7

Об’єкт № 5 (Труби, засувки тощо)

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина

Кількість:

300 кілограми

Адреса:

Україна, Полтавська область, Кременчук, вулиця Республіканська, 96 А

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
8

Об’єкт № 3 (Брухт з чугуну, та сталі)

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина

Кількість:

301 кілограми

Адреса:

Україна, Полтавська область, Кременчук, вулиця Героїв Маріуполя, 35 А

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
9

Об’єкт №2 (Труби, засувки тощо)

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина

Кількість:

3 362,41 кілограми

Адреса:

Україна, Полтавська область, Кременчук, набережна Лейтенанта Дніпрова, 121

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
10

Об’єкт № 1 (Труби, Д 325 мм, товщина стінки 7 мм)

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина

Кількість:

1 734,55 кілограми

Адреса:

Україна, 39623, Полтавська область, Мала Кохнівка, вулиця Лісова, 17

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
11

Об’єкт № 12 (Екскаватор Э-411)

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина

Кількість:

19 200 кілограми

Адреса:

Україна, Полтавська область, Мала Кохнівка, вулиця Лісова, 17

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
12

Об’єкт № 6 (Труби)

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина

Кількість:

6 547 кілограми

Адреса:

Україна, Полтавська область, Кременчук, набережна Лейтенанта Дніпрова, 121

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 29 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Типова форма договору 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Технічні специфікації 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17
Ілюстрація 10 груд. 2025 14:17

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
03361655
Адреса:
Україна, 39623, Полтавська область, Кременчук, Героїв Маріуполя, 35 А

Основний контакт

Ім'я:
Лагоцький Микола Ярославович
E-mail:
Телефон:
+380964847269

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)
Ім'я:
Чепець Олександр Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444612613 ЄДРПОУ:
30019801
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

792 900,77 грн без ПДВ

Дивитись

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Брухт алюмінію, Вид 9

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Брухт алюмінію, Вид 9
Ім'я:
Нагорна Тетяна Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442392926 ЄДРПОУ:
14311175
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

246 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Жиленко Богдан
E-mail: [email protected] Телефон: +380507640940 ЄДРПОУ:
38024604
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

331 736,15 грн без ПДВ

Дивитись