Продаж легкового автомобіля Nissan Maxima QX 3.0 2002 року випуску

1.1. Найменування майна АВТОМОБІЛЬ ЛЕГКОВИЙ Nissan Maxima QX 3.0, реєстраційний номер АА6587АК, 2002 року випуску, об’єм двигуна 2988, VIN код JN1CCUA33U0083338. 1.2. Місцезнаходження майна: м. Запоріжжя, вул. Космічна, 125. 1.3. Технічні характеристики майна АВТОМОБІЛЬ ЛЕГКОВИЙ Nissan Maxima QX 3.0: 2002 року випуску; об’єм двигуна – 2988 см3; бензин; базова комплектація; перебуває в задовільному технічному стані: - частково пошкоджені корозією кузов, пороги та днище автомобіля; - потребує поточного ремонту ходова; фізичний знос автомобіля складає більше 30%; чорний колір; пробіг – 657685 км; реєстраційний номер АА6587АК; VIN код JN1CCUA33U0083338.

Початкова ціна

129 000,00 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 груд. 2025 10:34

до 14 груд. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
5 груд. 2025 10:34 – 14 груд. 2025 20:00
Початок аукціону:
15 груд. 2025 11:25
Дата публікації:
5 груд. 2025 10:34
Період редагування:
5 груд. 2025 10:34 – 9 груд. 2025 18:00
Період питань:
5 груд. 2025 10:34 – 14 груд. 2025 18:00
Період відповідей:
5 груд. 2025 10:34 – 14 груд. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20251205-48291
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
6 450,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
113
Лот виставляється на торги:
7-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
129 000,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 290,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
З майном можна ознайомитись за місцезнаходженням майна за адресою: Україна, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 125 у робочі дні (ПН – ПТ) з 09:00 до 13:00, з 14:00 до 18:00 (у ПТ до 16:45) за телефонною домовленістю з контактною особою з питань ознайомлення з майном, додаткову інформацію можна отримати в робочі дні з 09-00 до 16-00 годин через контактну особу Бруй Володимир Іванович тел. +38050-341-67-73
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Для потенційних покупців — фізичних осіб (у тому числі фізичних осіб — підприємців) — громадян України — копія облікової картки платника податків з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків, а у разі відсутності такого документа у зв’язку з відмовою від отримання реєстраційного номера — копія паспорта громадянина України; для іноземних громадян — копія документа, що посвідчує особу; для потенційних покупців — юридичних осіб: - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань — для юридичних осіб — резидентів; - документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, — для юридичних осіб — нерезидентів; - у разі відсутності в документах, інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, потенційний покупець — юридична особа також подає за підписом керівника юридичної особи інформацію про кінцевого бенефіціарного власника або про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причини його відсутності у випадках, коли юридична особа відповідно до законодавства може не мати кінцевого бенефіціарного власника. Для переможця аукціону: роздруковані копії перерахованих документів, завірені підписом та печаткою (за наявності). Копії паспорта, довідки про присвоєння ІПН завіряються особою, якій вони належать, написом «копія вірна», датою та підписом.
Додаткова інформація:
Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 1032 від 22.09.2023 «Деякі питання відчуження та передачі в оренду (найм) майна державних акціонерних товариств, 100 відсотків акцій у статутному капіталі яких перебувають у державній власності». Згідно Наказу ФДМУ від 15.08.2025 № 1289 та листа-дозволу ФДМУ від 19.08.2025 № 10-17-20900.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

1.1. Найменування майна АВТОМОБІЛЬ ЛЕГКОВИЙ Nissan Maxima QX 3.0, реєстраційний номер АА6587АК, 2002 року випуску, об’єм двигуна 2988, VIN код JN1CCUA33U0083338. 1.2. Місцезнаходження майна: м. Запоріжжя, вул. Космічна, 125. 1.3. Технічні характеристики майна АВТОМОБІЛЬ ЛЕГКОВИЙ Nissan Maxima QX 3.0: 2002 року випуску; об’єм двигуна – 2988 см3; бензин; базова комплектація; перебуває в задовільному технічному стані: - частково пошкоджені корозією кузов, пороги та днище автомобіля; - потребує поточного ремонту ходова; фізичний знос автомобіля складає більше 30%; чорний колір; пробіг – 657685 км; реєстраційний номер АА6587АК; VIN код JN1CCUA33U0083338.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 69033, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Космічна, 125

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Марка транспортного засобу:
Nissan
Модель транспортного засобу:
Maxima QX 3.0
Рік випуску:
2002
Об'єм двигуна, см³:
2988.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Чорний
Пробіг, км:
657685.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
JN1CCUA33U0083338
Комплектація:
базова
Технічний стан:
Задовільний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
- частково пошкоджені корозією кузов, пороги та днище автомобіля; - потребує поточного ремонту ходова; фізичний знос автомобіля складає більше 30%.

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Типова форма договору 5 груд. 2025 10:34
Ілюстрація 5 груд. 2025 10:34
Ілюстрація 5 груд. 2025 10:34
Ілюстрація 5 груд. 2025 10:34
Ілюстрація 5 груд. 2025 10:34
Технічні специфікації 5 груд. 2025 10:34

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
30401456
Адреса:
Україна, 01021, Київ, Київ, вул. Мечникова, 16-А

Основний контакт

Ім'я:
Двораківський Сергій
E-mail:
Телефон:
+380966891597

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Державне публічне акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія "Украгролізинг"

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись