Продаж (реалізація) брухту чорних металів

Продаж (реалізація) брухту чорних металів -Брухт кремнієвомарганцевистих сталей для перероблення вид №9/310 (марганець більше 0,6, кремній більше ніж 0,6)/ Брухт електротехнічної сталі вид №501/344- товщиною сталі 0,3 мм (згідно ДСТУ 4121-2002)- відходи технологічні від порізки електротехнічної сталі.

Початкова ціна

300 720,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 груд. 2025 07:16

до 14 груд. 2025 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 14 груд. 2025 20:00

до 25 груд. 2025 14:22

Аукціон завершено

5 січ. 13:10

Подача пропозицій:
5 груд. 2025 07:16 – 14 груд. 2025 20:00
Початок аукціону:
15 груд. 2025 12:45
Дата публікації:
5 груд. 2025 07:16
Період редагування:
5 груд. 2025 07:16 – 9 груд. 2025 18:00
Період питань:
5 груд. 2025 07:16 – 14 груд. 2025 18:00
Період відповідей:
5 груд. 2025 07:16 – 14 груд. 2025 18:00
Період кваліфікації:
14 груд. 2025 20:00 – 9 січ. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20251205-32977
Реєстраційний внесок:
510,00 грн
Гарантійний внесок:
3 007,20 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
80
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
300 720,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
3 007,20 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Згідно "Конкурсної документації, що додається.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Згідно "Конкурсної документації, що додається.
Додаткова інформація:
Після проведення аукціону претензії по якості майна не приймаються. Реалізація брухту на умовах FCA , відповідно до офіційних правил тлумачення торговельних термінів «INCOTERMS» у редакції 2010 року (м. Запоріжжя). Поставка Товару здійснюється за рахунок та автомобільним транспортом Покупця. Навантаження , зважування Товару здійснюється за рахунок Постачальника, засміченість при продажі не враховується (засміченість 0%). Приймання Товару по кількості (за вагою брутто) проводиться представниками Покупця і Постачальника на складі Постачальника шляхом зважування на технічних засобах Постачальника

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Вторинна металева сировина (брухт чорних металів) ДК 021-2015 ;14910000-3. Продаж (реалізація) брухту чорних металів -Брухт кремнієвомарганцевистих сталей для перероблення вид №9/310 (марганець більше 0,6, кремній більше ніж 0,6)/ Брухт електротехнічної сталі вид №501/344- товщиною сталі 0,3 мм (згідно ДСТУ 4121-2002)- відходи технологічні від порізки електротехнічної сталі.

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Кількість:

50,12 тонни

Адреса:

Україна, 69065, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Дніпровське шосе, 3

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 47.8721482 Довгота: 35.0372666

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 5 груд. 2025 07:16
Типова форма договору 5 груд. 2025 07:16
Ілюстрація 5 груд. 2025 07:16
Технічні специфікації 5 груд. 2025 07:16

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Щербань Валерій Станіславович
ЄДРПОУ:
19278011

Пропозиція:

303 727,20 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 12 груд. 2025 15:05
Документи, що підтверджують відповідність 12 груд. 2025 15:05
Документи, що підтверджують відповідність 12 груд. 2025 15:05
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 груд. 2025 15:05
Документи, що підтверджують відповідність 12 груд. 2025 15:05
Документи, що підтверджують відповідність 12 груд. 2025 15:05
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 груд. 2025 15:05
Документи, що підтверджують відповідність 12 груд. 2025 15:05
Протокол аукціону 15 груд. 2025 12:15

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 19 груд. 2025 13:39

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 25 груд. 2025 14:21

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 12 груд. 2025 15:05
Документи, що підтверджують відповідність 12 груд. 2025 15:05
Документи, що підтверджують відповідність 12 груд. 2025 15:05
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 груд. 2025 15:05
Документи, що підтверджують відповідність 12 груд. 2025 15:05
Документи, що підтверджують відповідність 12 груд. 2025 15:05
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 груд. 2025 15:05
Документи, що підтверджують відповідність 12 груд. 2025 15:05
Протокол аукціону 15 груд. 2025 12:15

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 19 груд. 2025 13:39

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 25 груд. 2025 14:21
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
PGI001387 спец.1
Назва договору:
Договор поставки
Опис договору:
Договор поставки брухту кольорових та чорних металів
Вартість договору
303 727,20 грн
Заключна вартість договору:
303 727,20 грн
Термін дії договору:
24 груд. 2025 00:00 – 31 груд. 00:00
Дата підписання договору:
24 груд. 2025 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 25 груд. 2025 14:21

Період підписання протоколу:
14 груд. 2025 20:00 – 22 груд. 2025 18:00
Період підписання договору:
14 груд. 2025 20:00 – 9 січ. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
00213428
Адреса:
Україна, 69065, Запорізька область, Запоріжжя, Дніпровське шосе, будинок 3, КОАТУУ: 2310100000, ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Азанова Наталія Олегівна
E-mail:
Телефон:
+380504546820

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Опис:
АТ "КБ "ПРИВАТБАНК", м. Київ, код банку 305299
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA573052990000026000026207608
Найменування одержувача:
ТОВ "Е-ТЕНДЕР"
ЄДРПОУ одержувача:
39484263

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "ПУМБ"
Опис:
АТ "ПУМБ", м. Київ, код банку 334851
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA693348510000000002600198537
Найменування одержувача:
ПрАТ "ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР"
ЄДРПОУ одержувача:
00213428

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Опис:
АТ "КБ "ПРИВАТБАНК". м. Київ, код банку 305299
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA573052990000026000026207608
Найменування одержувача:
ТОВ "Е-ТЕНДЕР"
ЄДРПОУ одержувача:
39484263

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР"

Вас може зацікавити

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)
Ім'я:
Чепець Олександр Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444612613 ЄДРПОУ:
30019801
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

218 879,15 грн без ПДВ

Дивитись

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Брухт алюмінію, Вид 9

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Брухт алюмінію, Вид 9
Ім'я:
Нагорна Тетяна Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442392926 ЄДРПОУ:
14311175
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

246 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Жиленко Богдан
E-mail: [email protected] Телефон: +380507640940 ЄДРПОУ:
38024604
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

331 736,15 грн без ПДВ

Дивитись