Третій повторний митний аукціон Легковий автомобіль BMW 525, номер кузова WBADF81060BT10264, 1998 року виготовлення.

Марка, модель – BMW 525 Категорія КТЗ – легковий; Тип кузова – Седан; Ідентифікаційний номер (VIN) – WBADF81060BT10264; Робочий об’єм двигуна, куб. см, тип – 2497 см3., дизельний; Тип коробки передач – автоматична; Модельниий рік та рік випуску КТЗ (згідно з VIN кодом та інформацією) – 1998; Показання одометра – 413 956 км; Колір КТЗ – сірий; (в автомобілі відсутній аккумулятор, та свідоцтво про реєстрацію).

Початкова ціна

166 775,26 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 груд. 2025 16:44

до 4 січ. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
2 груд. 2025 16:44 – 4 січ. 20:00
Початок аукціону:
5 січ. 11:00
Дата публікації:
2 груд. 2025 16:44
Період редагування:
2 груд. 2025 16:44 – 30 груд. 2025 18:00
Період питань:
2 груд. 2025 16:44 – 4 січ. 18:00
Період відповідей:
2 груд. 2025 16:44 – 4 січ. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20251202-52974
Реєстраційний внесок:
170,00 грн
Гарантійний внесок:
8 338,76 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
517102025
Лот виставляється на торги:
4-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
166 775,26 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 667,75 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Щовівторка у період з 14:00 по 15:00 Тетяна Тулупова, головний державний інспектор відділу матеріального забезпечення, складського обліку, зберігання, оцінки вилученого майна та розпорядження ним управління адміністративно-господарської діяльності моб. (066)703 91 81 [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Сума митних платежів (зокрема у розрізі податків), що підлягають сплаті у разі випуску товару у вільний обіг на митній території України, включена до ціни товару (лота) 166 775,26 грн. (в.т.ч. ПДВ – 29 713,92 грн., акциз – 135 910,52 грн., мито – 1150,82 грн.).
Додаткова інформація:
м. Полтава, вул. Чумацький Шлях, 64 - Д

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Легковий автомобіль BMW 525, номер кузова WBADF81060BT10264, 1998 року виготовлення.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 36022, Полтавська область, ПОЛТАВА, м. Полтава, вул. Чумацький Шлях, 64 - Д

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Марка транспортного засобу:
BMW
Модель транспортного засобу:
525
Рік випуску:
1998
Об'єм двигуна, см³:
2497.0
Тип палива:
Дизель
Колір:
сірий
Пробіг, км:
413956.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
WBADF81060BT10264
Потреба в ремонті:
Ні
Опис пошкоджень:
Пошкодження лакофарбового покриття кузова (сколи, подряпини). Корозія правих порогів, лівих передніх дверей. Деформації (вм’ятини) без пошкодження лакофарбового покриття заднього лівого крила, багажника. Тріщина на передньому бампері. Забруднення, пошкодження та потертості оббивки салону та сидінь, а також вирізаний отвір в металевій стінці між багажником та салоном

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 3 груд. 2025 16:37
Ілюстрація 2 груд. 2025 16:44
Ілюстрація 2 груд. 2025 16:44
Ілюстрація 3 груд. 2025 16:40
Ілюстрація 2 груд. 2025 16:44
Ілюстрація 2 груд. 2025 16:44
Ілюстрація 2 груд. 2025 16:44
Технічні специфікації 2 груд. 2025 16:44

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
43997576
Адреса:
Україна, 36022, Полтавська область, місто Полтава, вул.Кукоби Анатолія, будинок 28

Основний контакт

Ім'я:
Сергій Буяльський
E-mail:
Телефон:
+380532572830

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПОЛТАВСЬКА МИТНИЦЯ

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

305 800,00 грн з ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись