Продаж легкового автомобіля Nissan Maxima QX 3.0 2002 року випуску
1.1. Найменування майна АВТОМОБІЛЬ ЛЕГКОВИЙ Nissan Maxima QX 3.0, реєстраційний номер АА6587АК, 2002 року випуску, об’єм двигуна 2988, VIN код JN1CCUA33U0083338.
1.2. Місцезнаходження майна: м. Запоріжжя, вул. Космічна, 125.
1.3. Технічні характеристики майна АВТОМОБІЛЬ ЛЕГКОВИЙ Nissan Maxima QX 3.0:
2002 року випуску;
об’єм двигуна – 2988 см3;
бензин;
базова комплектація;
перебуває в задовільному технічному стані:
- частково пошкоджені корозією кузов, пороги та днище автомобіля;
-
потребує поточного ремонту ходова;
фізичний знос автомобіля складає більше 30%;
чорний колір;
пробіг – 657685 км;
реєстраційний номер АА6587АК;
VIN код JN1CCUA33U0083338.
129 000,00 грн
з ПДВОрганізатор:
Державне публічне акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія "Украгролізинг"з 13 лист. 2025 15:19
до 20 лист. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
1.1. Найменування майна АВТОМОБІЛЬ ЛЕГКОВИЙ Nissan Maxima QX 3.0, реєстраційний номер АА6587АК, 2002 року випуску, об’єм двигуна 2988, VIN код JN1CCUA33U0083338. 1.2. Місцезнаходження майна: м. Запоріжжя, вул. Космічна, 125. 1.3. Технічні характеристики майна АВТОМОБІЛЬ ЛЕГКОВИЙ Nissan Maxima QX 3.0: 2002 року випуску; об’єм двигуна – 2988 см3; бензин; базова комплектація; перебуває в задовільному технічному стані: - частково пошкоджені корозією кузов, пороги та днище автомобіля; - потребує поточного ремонту ходова; фізичний знос автомобіля складає більше 30%; чорний колір; пробіг – 657685 км; реєстраційний номер АА6587АК; VIN код JN1CCUA33U0083338.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 69033, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Космічна, 125 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Марка транспортного засобу:
Nissan
Модель транспортного засобу:
Maxima QX 3.0
Рік випуску:
2002
Об'єм двигуна, см³:
2988.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Чорний
Пробіг, км:
657685.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
JN1CCUA33U0083338
Комплектація:
базова
Технічний стан:
Задовільний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
- частково пошкоджені корозією кузов, пороги та днище автомобіля;
- потребує поточного ремонту ходова;
фізичний знос автомобіля складає більше 30%.
|
|||
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Типова форма договору | 13 лист. 2025 15:19 | |
| Ілюстрація | 13 лист. 2025 15:19 | |
| Ілюстрація | 13 лист. 2025 15:19 | |
| Ілюстрація | 13 лист. 2025 15:19 | |
| Ілюстрація | 13 лист. 2025 15:19 | |
| Технічні специфікації | 13 лист. 2025 15:19 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Державне публічне акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія "Украгролізинг"Вас може зацікавити
Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
109 467,00 грн без ПДВ
ДивитисьАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
98 000,00 грн без ПДВ
Дивитись