Другий митний аукціон Легковий автомобіль BMW 525, номер кузова WBADF81060BT10264, 1998 року виготовлення.
Марка, модель – BMW 525 Категорія КТЗ – легковий; Тип кузова – Седан; Ідентифікаційний номер (VIN) – WBADF81060BT10264; Робочий об’єм двигуна, куб. см, тип – 2497 см3., дизельний; Тип коробки передач – автоматична; Модельниий рік та рік випуску КТЗ (згідно з VIN кодом та інформацією) – 1998; Показання одометра – 413 956 км; Колір КТЗ – сірий; (в автомобілі відсутній аккумулятор, та свідоцтво про реєстрацію).
166 775,26 грн
без ПДВОрганізатор:
ПОЛТАВСЬКА МИТНИЦЯз 7 лист. 2025 10:26
до 18 лист. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 7 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Легковий автомобіль BMW 525, номер кузова WBADF81060BT10264, 1998 року виготовлення.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 36022, Полтавська область, ПОЛТАВА, м. Полтава, вул. Чумацький Шлях, 64 - Д |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Марка транспортного засобу:
BMW
Модель транспортного засобу:
525
Рік випуску:
1998
Об'єм двигуна, см³:
2497.0
Тип палива:
Дизель
Колір:
сірий
Пробіг, км:
413956.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
WBADF81060BT10264
Потреба в ремонті:
Ні
Опис пошкоджень:
Пошкодження лакофарбового покриття кузова (сколи, подряпини). Корозія правих порогів, лівих передніх дверей. Деформації (вм’ятини) без пошкодження лакофарбового покриття заднього лівого крила, багажника. Тріщина на передньому бампері. Забруднення, пошкодження та потертості оббивки салону та сидінь, а також вирізаний отвір в металевій стінці між багажником та салоном
|
|||
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 7 лист. 2025 10:26 | |
| Ілюстрація | 7 лист. 2025 10:26 | |
| Ілюстрація | 7 лист. 2025 10:26 | |
| Ілюстрація | 7 лист. 2025 10:26 | |
| Ілюстрація | 7 лист. 2025 10:26 | |
| Ілюстрація | 7 лист. 2025 10:26 | |
| Ілюстрація | 7 лист. 2025 10:26 | |
| Технічні специфікації | 7 лист. 2025 10:26 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПОЛТАВСЬКА МИТНИЦЯВас може зацікавити
Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
109 467,00 грн без ПДВ
ДивитисьVOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
305 800,00 грн з ПДВ
ДивитисьАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
Дивитись