Продаж (реалізація) брухту чорних металів

Продаж (реалізація) брухту чорних металів -Брухт кремнієвомарганцевистих сталей для перероблення вид №9/310 (марганець більше 0,6, кремній більше ніж 0,6)/ Брухт електротехнічної сталі вид №501/344- товщиною сталі 0,3 мм (згідно ДСТУ 4121-2002)- відходи технологічні від порізки електротехнічної сталі.

Початкова ціна

293 880,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 24 вер. 2025 14:57

до 1 жовт. 2025 20:00

Аукціон

з 2 жовт. 2025 11:35

до 2 жовт. 2025 12:13

Кваліфікація

з 2 жовт. 2025 12:13

до 14 жовт. 2025 11:39

Аукціон завершено

20 жовт. 2025 07:33

Подача пропозицій:
24 вер. 2025 14:57 – 1 жовт. 2025 20:00
Період аукціону:
2 жовт. 2025 11:35 – 2 жовт. 2025 12:13
Дата публікації:
24 вер. 2025 14:57
Період редагування:
24 вер. 2025 14:57 – 26 вер. 2025 18:00
Період питань:
24 вер. 2025 14:57 – 1 жовт. 2025 18:00
Період відповідей:
24 вер. 2025 14:57 – 1 жовт. 2025 18:00
Період кваліфікації:
2 жовт. 2025 12:13 – 30 жовт. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20250924-25271
Реєстраційний внесок:
510,00 грн
Гарантійний внесок:
2 938,80 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
57
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
293 880,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
4 740,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Згідно "Конкурсної документації, що додається.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Згідно "Конкурсної документації, що додається.
Додаткова інформація:
Після проведення аукціону претензії по якості майна не приймаються. Реалізація брухту на умовах FCA , відповідно до офіційних правил тлумачення торговельних термінів «INCOTERMS» у редакції 2010 року (м. Запоріжжя). Поставка Товару здійснюється за рахунок та автомобільним транспортом Покупця. Навантаження , зважування Товару здійснюється за рахунок Постачальника, засміченість при продажі не враховується (засміченість 0%). Приймання Товару по кількості (за вагою брутто) проводиться представниками Покупця і Постачальника на складі Постачальника шляхом зважування на технічних засобах Постачальника

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Вторинна металева сировина (брухт чорних металів) ДК 021-2015 ;14910000-3. Продаж (реалізація) брухту чорних металів -Брухт кремнієвомарганцевистих сталей для перероблення вид №9/310 (марганець більше 0,6, кремній більше ніж 0,6)/ Брухт електротехнічної сталі вид №501/344- товщиною сталі 0,3 мм (згідно ДСТУ 4121-2002)- відходи технологічні від порізки електротехнічної сталі.

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Кількість:

47,4 тонни

Адреса:

Україна, 69065, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Дніпровське шосе, 3

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 47.8721482 Довгота: 35.0372666

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Типова форма договору 24 вер. 2025 14:57
Ілюстрація 24 вер. 2025 14:57
Технічні специфікації 24 вер. 2025 14:57
Ілюстрація 24 вер. 2025 14:57

Історія аукціону

Учасники аукціону 3 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Щербань Валерій Станіславович
ЄДРПОУ:
19278011

Пропозиція:

336 540,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 13:46
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 13:46
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 13:46
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 жовт. 2025 13:46
Витяг з ЄДРПОУ 1 жовт. 2025 13:46
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 жовт. 2025 13:46
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 13:46
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 13:46

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 9 жовт. 2025 15:00

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 14 жовт. 2025 11:33

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 13:46
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 13:46
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 13:46
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 жовт. 2025 13:46
Витяг з ЄДРПОУ 1 жовт. 2025 13:46
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 жовт. 2025 13:46
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 13:46
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 13:46

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 9 жовт. 2025 15:00

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 14 жовт. 2025 11:33
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
PGI001359 спец.8
Назва договору:
Договор поставки
Опис договору:
Договор поставки брухту чорних та кольорових металів
Вартість договору
336 540,00 грн
Заключна вартість договору:
336 540,00 грн
Термін дії договору:
9 жовт. 2025 00:00 – 31 груд. 00:00
Дата підписання договору:
9 жовт. 2025 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 14 жовт. 2025 11:33

Період підписання протоколу:
2 жовт. 2025 12:13 – 10 жовт. 2025 18:00
Період підписання договору:
2 жовт. 2025 12:13 – 30 жовт. 2025 18:00

Учасник:

Ім'я:
Кучер Дмитро
ЄДРПОУ:
43315162

Пропозиція:

331 810,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 16:53
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 16:53
Витяг з ЄДРПОУ 1 жовт. 2025 16:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 жовт. 2025 16:53
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 жовт. 2025 16:53
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 жовт. 2025 16:53
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 16:53
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 16:53
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 16:53
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 16:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 жовт. 2025 16:53

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 16:53
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 16:53
Витяг з ЄДРПОУ 1 жовт. 2025 16:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 жовт. 2025 16:53
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 жовт. 2025 16:53
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 жовт. 2025 16:53
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 16:53
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 16:53
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 16:53
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 16:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 жовт. 2025 16:53

Учасник:

Ім'я:
Бурда Сергій Олександрович
ЄДРПОУ:
44342380

Пропозиція:

298 628,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 жовт. 2025 17:06
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06
Витяг з ЄДРПОУ 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 жовт. 2025 17:06
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06
Витяг з ЄДРПОУ 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06
Документи, що підтверджують відповідність 1 жовт. 2025 17:06

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
00213428
Адреса:
Україна, 69065, Запорізька область, Запоріжжя, Дніпровське шосе, будинок 3, КОАТУУ: 2310100000, ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Азанова Наталія Олегівна
E-mail:
Телефон:
+380504546820

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Опис:
АТ "КБ "ПРИВАТБАНК", м. Київ, код банку 305299
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA573052990000026000026207608
Найменування одержувача:
ТОВ "Е-ТЕНДЕР"
ЄДРПОУ одержувача:
39484263

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "ПУМБ"
Опис:
АТ "ПУМБ", м. Київ, код банку 334851
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA693348510000000002600198537
Найменування одержувача:
ПрАТ "ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР"
ЄДРПОУ одержувача:
00213428

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Опис:
АТ "КБ "ПРИВАТБАНК". м. Київ, код банку 305299
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA573052990000026000026207608
Найменування одержувача:
ТОВ "Е-ТЕНДЕР"
ЄДРПОУ одержувача:
39484263

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР"

Вас може зацікавити

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)
Ім'я:
Чепець Олександр Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444612613 ЄДРПОУ:
30019801
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

218 879,15 грн без ПДВ

Дивитись

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Брухт алюмінію, Вид 9

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Брухт алюмінію, Вид 9
Ім'я:
Нагорна Тетяна Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442392926 ЄДРПОУ:
14311175
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

246 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Жиленко Богдан
E-mail: [email protected] Телефон: +380507640940 ЄДРПОУ:
38024604
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

331 736,15 грн без ПДВ

Дивитись