Продаж (реалізація) брухту чорних металів

Продаж (реалізація) брухту чорних металів - Брухт сталевий негабаритний великовагий легований нікелем і хромом та їх сполученнями з марганцем вид №500/338 (згідно ДСТУ 4121-2002) - відходи технологічні від порізки листів металопрокату складені в пачки по 8-10 тн, рукав для зливу трансформаторної оливи. (Брухт негабаритний змішаний для переробляння вид №9/307 згідно ДСТУ 4121-2022).

Початкова ціна

400 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 15 вер. 2025 13:29

до 22 вер. 2025 20:00

Аукціон

з 23 вер. 2025 11:50

до 23 вер. 2025 12:28

Кваліфікація

з 23 вер. 2025 12:28

до 1 жовт. 2025 12:10

Аукціон завершено

1 жовт. 2025 12:11

Подача пропозицій:
15 вер. 2025 13:29 – 22 вер. 2025 20:00
Період аукціону:
23 вер. 2025 11:50 – 23 вер. 2025 12:28
Дата публікації:
15 вер. 2025 13:29
Період редагування:
15 вер. 2025 13:29 – 17 вер. 2025 18:00
Період питань:
15 вер. 2025 13:29 – 22 вер. 2025 18:00
Період відповідей:
15 вер. 2025 13:29 – 22 вер. 2025 18:00
Період кваліфікації:
23 вер. 2025 12:28 – 21 жовт. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20250915-69953
Реєстраційний внесок:
510,00 грн
Гарантійний внесок:
4 000,00 грн
Номер лоту:
65
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
400 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
16 000,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Згідно "Конкурсної документації", що додається.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Згідно "Конкурсної документації", що додається.
Додаткова інформація:
Після проведення аукціону претензії по якості майна не приймаються. Реалізація брухту на умовах FCA , відповідно до офіційних правил тлумачення торговельних термінів «INCOTERMS» у редакції 2010 року (м. Запоріжжя). Поставка Товару здійснюється за рахунок та автомобільним транспортом Покупця. Навантаження , зважування Товару здійснюється за рахунок Постачальника, засміченість при продажі не враховується (засміченість 0%). Приймання Товару по кількості (за вагою брутто) проводиться представниками Покупця і Постачальника на складі Постачальника шляхом зважування на технічних засобах Постачальника.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Опис об’єкта: Вторина металева сировина (брухт чорних металів) ДК 021-2015: 14910000-3. Брухт сталевий негабаритний великовагий легований нікелем і хромом та їх сполученнями з марганцем вид №500/338 (згідно ДСТУ 4121-2002) - відходи технологічні від порізки листів металопрокату складені в пачки по 8-10 тн, рукав для зливу трансформаторної оливи. (Брухт негабаритний змішаний для переробляння вид №9/307 згідно ДСТУ 4121-2022).

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Кількість:

20 тонни

Адреса:

Україна, 69065, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Дніпровське шосе, 3

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 47.8721482 Довгота: 35.0372666

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Типова форма договору 15 вер. 2025 13:29
Технічні специфікації 15 вер. 2025 13:29
Ілюстрація 15 вер. 2025 13:29
Ілюстрація 15 вер. 2025 13:29
Презентація 15 вер. 2025 13:29

Історія аукціону

Учасники аукціону 3 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Бурда Сергій Олександрович
ЄДРПОУ:
44342380

Пропозиція:

720 000,01 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують відповідність 22 вер. 2025 16:31
Документи, що підтверджують відповідність 22 вер. 2025 16:31
Витяг з ЄДРПОУ 22 вер. 2025 16:31
Документи, що підтверджують відповідність 22 вер. 2025 16:31
Документи, що підтверджують відповідність 22 вер. 2025 16:31
Документи, що підтверджують відповідність 22 вер. 2025 16:31
Документи, що підтверджують відповідність 22 вер. 2025 16:31
Документи, що підтверджують відповідність 22 вер. 2025 16:31
Витяг з ЄДРПОУ 22 вер. 2025 16:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 вер. 2025 16:31
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 вер. 2025 16:31

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 29 вер. 2025 07:32

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 жовт. 2025 12:09

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують відповідність 22 вер. 2025 16:31
Документи, що підтверджують відповідність 22 вер. 2025 16:31
Витяг з ЄДРПОУ 22 вер. 2025 16:31
Документи, що підтверджують відповідність 22 вер. 2025 16:31
Документи, що підтверджують відповідність 22 вер. 2025 16:31
Документи, що підтверджують відповідність 22 вер. 2025 16:31
Документи, що підтверджують відповідність 22 вер. 2025 16:31
Документи, що підтверджують відповідність 22 вер. 2025 16:31
Витяг з ЄДРПОУ 22 вер. 2025 16:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 вер. 2025 16:31
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 вер. 2025 16:31

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 29 вер. 2025 07:32

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 жовт. 2025 12:09
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
PGI001364 спец.7
Назва договору:
Договор поставки
Опис договору:
Договор поставки брухту чорних та кольорових металів
Вартість договору
720 000,01 грн
Заключна вартість договору:
728 001,01 грн
Термін дії договору:
1 жовт. 2025 00:00 – 31 груд. 00:00
Дата підписання договору:
1 жовт. 2025 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 жовт. 2025 12:09

Період підписання протоколу:
23 вер. 2025 12:28 – 1 жовт. 2025 18:00
Період підписання договору:
23 вер. 2025 12:28 – 21 жовт. 2025 18:00

Учасник:

Ім'я:
Євген Ведмедовський
ЄДРПОУ:
43921795

Пропозиція:

720 000,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 16 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 17 вер. 2025 15:21
Документи, що підтверджують відповідність 17 вер. 2025 15:21
Документи, що підтверджують відповідність 17 вер. 2025 15:21
Документи, що підтверджують відповідність 17 вер. 2025 15:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 вер. 2025 15:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 вер. 2025 15:21
Документи, що підтверджують відповідність 17 вер. 2025 15:21
Цифровий підпис 17 вер. 2025 15:21
Цифровий підпис 17 вер. 2025 15:21
Цифровий підпис 17 вер. 2025 15:21
Цифровий підпис 17 вер. 2025 15:21
Цифровий підпис 17 вер. 2025 15:21
Цифровий підпис 17 вер. 2025 15:21
Цифровий підпис 17 вер. 2025 15:21
Документи, що підтверджують відповідність 18 вер. 2025 11:15
Документи, що підтверджують відповідність 18 вер. 2025 11:15

Документи, що подані з пропозицією 16 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 17 вер. 2025 15:21
Документи, що підтверджують відповідність 17 вер. 2025 15:21
Документи, що підтверджують відповідність 17 вер. 2025 15:21
Документи, що підтверджують відповідність 17 вер. 2025 15:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 вер. 2025 15:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 вер. 2025 15:21
Документи, що підтверджують відповідність 17 вер. 2025 15:21
Цифровий підпис 17 вер. 2025 15:21
Цифровий підпис 17 вер. 2025 15:21
Цифровий підпис 17 вер. 2025 15:21
Цифровий підпис 17 вер. 2025 15:21
Цифровий підпис 17 вер. 2025 15:21
Цифровий підпис 17 вер. 2025 15:21
Цифровий підпис 17 вер. 2025 15:21
Документи, що підтверджують відповідність 18 вер. 2025 11:15
Документи, що підтверджують відповідність 18 вер. 2025 11:15

Учасник:

Ім'я:
Сєлємєнєв Андрій Вячеславович
ЄДРПОУ:
45549731

Пропозиція:

670 002,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 18 вер. 2025 14:53
Витяг з ЄДРПОУ 18 вер. 2025 14:53
Заява на участь 18 вер. 2025 14:53
Заява на участь 18 вер. 2025 14:53
Заява на участь 18 вер. 2025 14:53
Заява на участь 18 вер. 2025 14:53
Цифровий підпис 18 вер. 2025 14:53
Цифровий підпис 18 вер. 2025 14:53
Цифровий підпис 18 вер. 2025 14:53
Цифровий підпис 18 вер. 2025 14:53
Цифровий підпис 18 вер. 2025 14:53
Цифровий підпис 18 вер. 2025 14:53

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 18 вер. 2025 14:53
Витяг з ЄДРПОУ 18 вер. 2025 14:53
Заява на участь 18 вер. 2025 14:53
Заява на участь 18 вер. 2025 14:53
Заява на участь 18 вер. 2025 14:53
Заява на участь 18 вер. 2025 14:53
Цифровий підпис 18 вер. 2025 14:53
Цифровий підпис 18 вер. 2025 14:53
Цифровий підпис 18 вер. 2025 14:53
Цифровий підпис 18 вер. 2025 14:53
Цифровий підпис 18 вер. 2025 14:53
Цифровий підпис 18 вер. 2025 14:53

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
00213428
Адреса:
Україна, 69065, Запорізька область, Запоріжжя, Дніпровське шосе, будинок 3, КОАТУУ: 2310100000, ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Азанова Наталія Олегівна
E-mail:
Телефон:
+380504546820

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Опис:
АТ "КБ "ПРИВАТБАНК", м. Київ, код банку 305299
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA573052990000026000026207608
Найменування одержувача:
ТОВ "Е-ТЕНДЕР"
ЄДРПОУ одержувача:
39484263

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "ПУМБ"
Опис:
АТ "ПУМБ", м. Київ, код банку 334851
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA693348510000000002600198537
Найменування одержувача:
ПрАТ "ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР"
ЄДРПОУ одержувача:
00213428

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Опис:
АТ "КБ "ПРИВАТБАНК". м. Київ, код банку 305299
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA573052990000026000026207608
Найменування одержувача:
ТОВ "Е-ТЕНДЕР"
ЄДРПОУ одержувача:
39484263

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР"

Вас може зацікавити

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)
Ім'я:
Чепець Олександр Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444612613 ЄДРПОУ:
30019801
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

218 879,15 грн без ПДВ

Дивитись

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)
Ім'я:
Чепець Олександр Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444612613 ЄДРПОУ:
30019801
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

792 900,77 грн без ПДВ

Дивитись

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Брухт алюмінію, Вид 9

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Брухт алюмінію, Вид 9
Ім'я:
Нагорна Тетяна Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442392926 ЄДРПОУ:
14311175
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

246 000,00 грн без ПДВ

Дивитись