Продаж (реалізація) брухту чорних металів

Продаж (реалізація) брухту чорних металів -Брухт кремнієвомарганцевистих сталей для перероблення вид №9/310 (марганець більше 0,6, кремній більше ніж 0,6)/ Брухт електротехнічної сталі вид №501/344- товщиною сталі 0,3 мм (згідно ДСТУ 4121-2002)- відходи технологічні від порізки електротехнічної сталі.

Початкова ціна

308 099,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 8 вер. 2025 13:10

до 15 вер. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
8 вер. 2025 13:10 – 15 вер. 2025 20:00
Початок аукціону:
16 вер. 2025 11:30
Дата публікації:
8 вер. 2025 13:10
Період редагування:
8 вер. 2025 13:10 – 10 вер. 2025 18:00
Період питань:
8 вер. 2025 13:10 – 15 вер. 2025 18:00
Період відповідей:
8 вер. 2025 13:10 – 15 вер. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20250908-98842
Реєстраційний внесок:
510,00 грн
Гарантійний внесок:
3 080,99 грн
Номер лоту:
57
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
308 099,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
15 405,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Згідно "Конкурсної документації, що додається.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Згідно "Конкурсної документації, що додається.
Додаткова інформація:
Після проведення аукціону претензії по якості майна не приймаються. Реалізація брухту на умовах FCA , відповідно до офіційних правил тлумачення торговельних термінів «INCOTERMS» у редакції 2010 року (м. Запоріжжя). Поставка Товару здійснюється за рахунок та автомобільним транспортом Покупця. Навантаження , зважування Товару здійснюється за рахунок Постачальника, засміченість при продажі не враховується (засміченість 0%). Приймання Товару по кількості (за вагою брутто) проводиться представниками Покупця і Постачальника на складі Постачальника шляхом зважування на технічних засобах Постачальника

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Вторинна металева сировина (брухт чорних металів) ДК 021-2015 ;14910000-3. Продаж (реалізація) брухту чорних металів -Брухт кремнієвомарганцевистих сталей для перероблення вид №9/310 (марганець більше 0,6, кремній більше ніж 0,6)/ Брухт електротехнічної сталі вид №501/344- товщиною сталі 0,3 мм (згідно ДСТУ 4121-2002)- відходи технологічні від порізки електротехнічної сталі.

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина
Код CPVS: DA04-3 Приватний

Кількість:

47,4 тонни

Адреса:

Україна, 69065, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Дніпровське шосе, 3

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 47.8721482 Довгота: 35.0372666

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Презентація 8 вер. 2025 13:10
Ілюстрація 8 вер. 2025 13:10
Типова форма договору 8 вер. 2025 13:10
Технічні специфікації 8 вер. 2025 13:10
Ілюстрація 8 вер. 2025 13:10

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Щербань Валерій Станіславович
ЄДРПОУ:
19278011

Пропозиція:

320 424,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують відповідність 15 вер. 2025 15:47
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 15 вер. 2025 15:47
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 15 вер. 2025 15:47
Документи, що підтверджують відповідність 15 вер. 2025 15:47
Документи, що підтверджують відповідність 15 вер. 2025 15:47
Витяг з ЄДРПОУ 15 вер. 2025 15:47
Документи, що підтверджують відповідність 15 вер. 2025 15:47

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи, що підтверджують відповідність 15 вер. 2025 15:47
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 15 вер. 2025 15:47
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 15 вер. 2025 15:47
Документи, що підтверджують відповідність 15 вер. 2025 15:47
Документи, що підтверджують відповідність 15 вер. 2025 15:47
Витяг з ЄДРПОУ 15 вер. 2025 15:47
Документи, що підтверджують відповідність 15 вер. 2025 15:47

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
00213428
Адреса:
Україна, 69065, Запорізька область, Запоріжжя, Дніпровське шосе, будинок 3, КОАТУУ: 2310100000, ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Азанова Наталія Олегівна
E-mail:
Телефон:
+380504546820

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР"

Вас може зацікавити

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)
Ім'я:
Чепець Олександр Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444612613 ЄДРПОУ:
30019801
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

218 879,15 грн без ПДВ

Дивитись

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Брухт алюмінію, Вид 9

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Брухт алюмінію, Вид 9
Ім'я:
Нагорна Тетяна Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442392926 ЄДРПОУ:
14311175
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

246 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Жиленко Богдан
E-mail: [email protected] Телефон: +380507640940 ЄДРПОУ:
38024604
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

331 736,15 грн без ПДВ

Дивитись