Перший митний аукціон з продажу Лоту №7 "Автомобіль марки CITROEN C2, 2006 року випуску"
Перший митний аукціон з продажу Лоту №7 "Автомобіль марки CITROEN C2, 2006 року випуску" Категорія -легковий Марка, модель - Citroen C2 Тип кузова - хетчбек Ідентифікаційний номер (VIN) VF7JMKFVC97418492 Робочий об’єм двигуна - 1360 см3, бензиновий Потужність кВт - 54 Тип коробки передач - механічна Колір КТЗ - червоний Показник одометра - не визначено у зв’язку з відсутністю електроживлення КТЗ.
140 774,22 грн
без ПДВОрганізатор:
Львівська митницяз 5 серп. 2025 14:18
до 20 серп. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Категорія -легковий Марка, модель - Citroen C2 Тип кузова - хетчбек Ідентифікаційний номер (VIN) VF7JMKFVC97418492 Робочий об’єм двигуна - 1360 см3, бензиновий Потужність кВт - 54 Тип коробки передач - механічна Колір КТЗ - червоний Показник одометра - не визначено у зв’язку з відсутністю електроживлення КТЗ.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 80317, Львівська область, с. Рата, вул. Гребінського, 28 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Марка транспортного засобу:
Citroen
Модель транспортного засобу:
С 2
Рік випуску:
2006
Об'єм двигуна, см³:
1360.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Червоний
Номер кузова або шасі (VIN-код):
VF7JMKFVC97418492
Комплектація:
Заводська
Технічний стан:
Задовільний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Пошкодження лакофарбового покриття кузова. Забруднення, пошкодження та потертості оббивки салону та сидінь.
Координати:
Широта: 50.24068279999999 Довгота: 23.606405
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 10 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 5 серп. 2025 14:18 | |
| Ілюстрація | 5 серп. 2025 14:18 | |
| Ілюстрація | 5 серп. 2025 14:18 | |
| Ілюстрація | 5 серп. 2025 14:18 | |
| Ілюстрація | 5 серп. 2025 14:18 | |
| Ілюстрація | 5 серп. 2025 14:18 | |
| Паспорт торгів | 5 серп. 2025 14:18 | |
| Технічні специфікації | 5 серп. 2025 14:18 | |
| Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування | 5 серп. 2025 14:42 | |
| Технічні специфікації | 5 серп. 2025 16:59 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Львівська митницяВас може зацікавити
Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
109 467,00 грн без ПДВ
ДивитисьАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
ДивитисьVOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА
274 590,00 грн з ПДВ
Дивитись