ПРОДАЖ МЕТАЛОБРУХТУ Майно, яке продається через аукціон: списані автомобілі, непридатні до подальшого використання: Автомобіль МАЗ 533702-240, Сміттєвоз-С реєстраційний номер ВС6151АК, рік випуску 2005, залишкова вага – 3,450 т; Автомобіль МАЗ 533702-240, Сміттєвоз-С, реєстраційний номер ВС1674АЕ, рік випуску 2005, залишкова вага – 3,850 т; Автомобіль КАМАЗ 53215, Сміттєвоз-С реєстраційний номер ВС8069СМ, рік випуску 2003, залишкова вага – 3,900 т. Фотографії додаються. Місце знаходження майна: м. Дрогобич, Львівської обл. (самовивіз металобрухту з місця знаходження) 49°22'19.3"N 23°33’21.1"E (координати Google maps) 49.372026, 23.555852.

Підстава проведення аукціону: Ухвала Львівської міської ради № 6298 від 01.05.2025 р. «Про списання з балансу ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» основних засобів, непридатних для подальшого використання»; Рішення виконавчого комітету Львівської міської ради № 402 від 29.04.2025 «Про списання з балансу ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» основних засобів, непридатних для подальшого використання»; Балансоутримувач: Львівське комунальне підприємство «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс», ЄДРПОУ – 03348465, місце знаходження: м. Львів, вул. Жовківська, 18, контактна особа – АНДРУСИК Юрій Володимирович. Учасник аукціону подає наступні документи: 1) Витяг/Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; 2) Квитанції про оплату внесків; 3) Довідку на бланку про кінцевого бенефіціара (для юридичних осіб) або копію паспорту та реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців); 4) Документи (наказ, довіреність тощо), якими підтверджуються повноваження представника юридичної особи на учать в аукціоні. Документи мають бути посвідчені написом «Згідно з оригіналом», дата, підпис, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи учасника (фізичної особи чи ФОП). Майно, яке продається через аукціон: списані автомобілі, непридатні до подальшого використання: Автомобіль МАЗ 533702-240, Сміттєвоз-С реєстраційний номер ВС6151АК, рік випуску 2005, залишкова вага – 3,450 т; Автомобіль МАЗ 533702-240, Сміттєвоз-С, реєстраційний номер ВС1674АЕ, рік випуску 2005, залишкова вага – 3,850 т; Автомобіль КАМАЗ 53215, Сміттєвоз-С реєстраційний номер ВС8069СМ, рік випуску 2003, залишкова вага – 3,900 т. Місце знаходження майна: м. Дрогобич, Львівської обл. 49°22'19.3"N 23°33’21.1"E (координати Google maps) 49.372026, 23.555852 Стартова ціна лота: 62 280 грн. (з ПДВ) Істотні умови договору купівлі-продажу: предмет договору, порядок розрахунків (100% передоплата), самовивіз з місця знаходження майна, ціна договору, порядок розірвання договору, відповідальність сторін. Умови договору визначаються за домовленістю сторін та з дотриманням вимог чинного законодавства. Крок електронного аукціону: 1 % від стартової ціни лота = 622,80 грн. Розмір гарантійного внеску – 6228 грн. Реквізити організатора аукціону для сплати коштів: отримувач: Львівське комунальне підприємство «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» (ЄДРПОУ 03348465), рахунок: UA953204780000000002600172556 в ПАТ «УКРГАЗБАНК» м.Київ, МФО 320478, призначення платежу: оплата згідно електронного аукціону.

Початкова ціна

62 280,00 грн

з ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 16 лип. 2025 11:30

до 23 лип. 2025 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 23 лип. 2025 20:00

до 6 серп. 2025 10:40

Аукціон завершено

6 серп. 2025 10:41

Подача пропозицій:
16 лип. 2025 11:30 – 23 лип. 2025 20:00
Початок аукціону:
24 лип. 2025 12:55
Дата публікації:
16 лип. 2025 11:30
Період редагування:
16 лип. 2025 11:30 – 18 лип. 2025 18:00
Період питань:
16 лип. 2025 11:30 – 23 лип. 2025 18:00
Період відповідей:
16 лип. 2025 11:30 – 23 лип. 2025 18:00
Період кваліфікації:
23 лип. 2025 20:00 – 20 серп. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20250716-35042
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
6 228,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
62 280,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
622,80 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
контактна особа для узгодження конкретного часу та місця огляду: Андрій ХОМʼЯК (тел. 097 435 4608), орієнтовний час у робочі дні з 10.00 до 12.00, м. Дрогобич Львівської області за вказаними координатами Google maps.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Учасник аукціону подає документи: 1) Витяг/Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; 2) Квитанції про оплату гарантійного та організаційного внесків; 3) Довідку на бланку про кінцевого бенефіціара (для юридичних осіб) або копію паспорту та реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців); 4) Документи (наказ, довіреність тощо), якими підтверджуються повноваження представника юридичної особи на учать в аукціоні. Документи мають бути посвідчені написом «Згідно з оригіналом», дата, підпис, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи учасника (фізичної особи чи ФОП).

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Майно, яке продається через аукціон: списані автомобілі, непридатні до подальшого використання: Автомобіль МАЗ 533702-240, Сміттєвоз-С реєстраційний номер ВС6151АК, рік випуску 2005, залишкова вага – 3,450 т; Автомобіль МАЗ 533702-240, Сміттєвоз-С, реєстраційний номер ВС1674АЕ, рік випуску 2005, залишкова вага – 3,850 т; Автомобіль КАМАЗ 53215, Сміттєвоз-С реєстраційний номер ВС8069СМ, рік випуску 2003, залишкова вага – 3,900 т. Фотографії додаються.

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина

Кількість:

11,2 тонни

Адреса:

Україна, Львівська область, Дрогобицький район/м.дрогобич

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 49.371849863837575 Довгота: 23.555828148562046

Розташування на мапі

Документи аукціону 28 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Цифровий підпис 16 лип. 2025 11:30
Кваліфікаційні вимоги 16 лип. 2025 11:30
Ілюстрація 16 лип. 2025 11:30
Ілюстрація 16 лип. 2025 11:30
Цифровий підпис 16 лип. 2025 11:30
Цифровий підпис 16 лип. 2025 11:30
Цифровий підпис 16 лип. 2025 11:30
Цифровий підпис 16 лип. 2025 11:30
Ілюстрація 16 лип. 2025 11:30
Цифровий підпис 16 лип. 2025 11:30
Цифровий підпис 16 лип. 2025 11:30
Ілюстрація 16 лип. 2025 11:30
Цифровий підпис 16 лип. 2025 11:30
Ілюстрація 16 лип. 2025 11:30
Цифровий підпис 16 лип. 2025 11:30
Кваліфікаційні вимоги 16 лип. 2025 11:30
Цифровий підпис 16 лип. 2025 11:30
Кваліфікаційні вимоги 16 лип. 2025 11:30
Ілюстрація 16 лип. 2025 11:30
Цифровий підпис 16 лип. 2025 11:30
Цифровий підпис 16 лип. 2025 11:30
Ілюстрація 16 лип. 2025 11:30
Цифровий підпис 16 лип. 2025 11:30
Технічні специфікації 16 лип. 2025 11:30
Цифровий підпис 16 лип. 2025 11:30
Ілюстрація 16 лип. 2025 11:30
Кваліфікаційні вимоги 16 лип. 2025 11:30
Ілюстрація 16 лип. 2025 11:30

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Коваль Олег Юрійович
ІПН/РНОКПП:
2750216776

Пропозиція:

65 300,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 23 лип. 2025 13:55
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 23 лип. 2025 13:55

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 25 лип. 2025 13:52
Цифровий підпис 25 лип. 2025 13:53

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 6 серп. 2025 10:35

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 23 лип. 2025 13:55
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 23 лип. 2025 13:55

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 25 лип. 2025 13:52
Цифровий підпис 25 лип. 2025 13:53

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 6 серп. 2025 10:35
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
35042
Назва договору:
купівлі-продажу товару (металобрухту)
Опис договору:
предмет: товар (списані автомобілі на металобрухт), ціна: 65300 грн., строк дії: до 31.12.2025
Вартість договору
65 300,00 грн
Заключна вартість договору:
65 300,00 грн
Дата підписання договору:
6 серп. 2025 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 6 серп. 2025 10:35

Період підписання протоколу:
23 лип. 2025 20:00 – 31 лип. 2025 18:00
Період підписання договору:
23 лип. 2025 20:00 – 20 серп. 2025 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
03348465
Адреса:
Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЖОВКІВСЬКА, будинок 18, КОАТУУ: 4610100000, ЛЬВІВ

Основний контакт

Ім'я:
Андрусик Юрій
E-mail:
Телефон:
+380673554557

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA953204780000000002600172556
Найменування одержувача:
Львівське комунальне підприємство «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс»
ЄДРПОУ одержувача:
03348465

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ФІРМА "ЛЬВІВСПЕЦКОМУНТРАНС"

Вас може зацікавити

Брухт (чорного металу, міді, алюмінію, латуні)

Брухт (чорного металу, міді, алюмінію, латуні)
Ім'я:
Максимов Степан
E-mail: [email protected] Телефон: +380977598659 ЄДРПОУ:
25575049
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 389,47 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Сіліна Анастасія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0992682175 ЄДРПОУ:
14307794
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

70 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Сіліна Анастасія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0992682175 ЄДРПОУ:
14307794
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

33 600,00 грн без ПДВ

Дивитись