Брухт сталевий вид № 6/307 (сталь 10Х13Г18ДУ), кількість 40 тонн

Брухт сталевий вид № 6/307 (сталь 10Х13Г18ДУ), кількість 40 тонн

Початкова ціна

376 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон відмінено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 7 лип. 2025 16:51

до 14 лип. 2025 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 14 лип. 2025 20:00

Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
7 лип. 2025 16:51 – 14 лип. 2025 20:00
Початок аукціону:
15 лип. 2025 12:35
Дата публікації:
7 лип. 2025 16:51
Період редагування:
7 лип. 2025 16:51 – 9 лип. 2025 18:00
Період питань:
7 лип. 2025 16:51 – 14 лип. 2025 18:00
Період відповідей:
7 лип. 2025 16:51 – 14 лип. 2025 18:00
Період кваліфікації:
14 лип. 2025 20:00 – 11 серп. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20250707-50968
Реєстраційний внесок:
510,00 грн
Гарантійний внесок:
18 800,00 грн
Номер лоту:
000001
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
376 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
3 760,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Пошта: [email protected] Конт.тел +380501090726 Богдана
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Статутні документи та реквізити для укладання договору.
Додаткова інформація:
Брухт сталевий вид № 6/307 (сталь 10Х13Г18ДУ)

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
На підставі пункту 7.3 Регламенту ЕТС прии?нято рішення про відміну електронного аукціону у зв’язку з тим, що реалізація майна втратила актуальність на поточну дату у зв?язку з використанням маи?на для власних потреб
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 15 серп. 2025 15:28

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Брухт сталевий вид № 6/307. Кількість - 40 тонн Місцезнаходження: м.Запоріжжя.

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина
Код CPVS: IA33-5 Брухт

Кількість:

40 тонни

Адреса:

Україна, 69000, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Запоріжжя, Запорізька міськрада

Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 47.83928419999999 Довгота: 35.13870970000001 Висота: 6

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Технічні специфікації 7 лип. 2025 16:51
Ілюстрація 7 лип. 2025 16:51
Ілюстрація 7 лип. 2025 16:51
Ілюстрація 7 лип. 2025 16:51
Ілюстрація 7 лип. 2025 16:51
Ілюстрація 7 лип. 2025 16:51
Ілюстрація 7 лип. 2025 16:51
Паспорт торгів 7 лип. 2025 16:51

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Ільчук Надія Василівна
ЄДРПОУ:
42256159

Пропозиція:

420 000,00 грн

Статус:

Очікується договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 лип. 2025 17:59
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 лип. 2025 17:59
Витяг з ЄДРПОУ 14 лип. 2025 17:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лип. 2025 17:59

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 19 лип. 2025 16:24

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 лип. 2025 17:59
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 лип. 2025 17:59
Витяг з ЄДРПОУ 14 лип. 2025 17:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лип. 2025 17:59

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 19 лип. 2025 16:24
Статус договору:
Очікується договір
Вартість договору
420 000,00 грн

Період підписання протоколу:
14 лип. 2025 20:00 – 22 лип. 2025 18:00
Період підписання договору:
14 лип. 2025 20:00 – 11 серп. 2025 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
45398701
Адреса:
Україна, 01042, Київська область, місто Київ, вул.Філатова Академіка, будинок 1/22

Основний контакт

Ім'я:
Крись Богдана Вадимівна
E-mail:
Телефон:
+380501090726

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "ПУМБ"
Опис:
UA133348510000000026003229398
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA133348510000000026003229398
Найменування одержувача:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГАРАНТІНВЕСТ"
ЄДРПОУ одержувача:
45398701

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "ПУМБ"
Опис:
UA133348510000000026003229398
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA133348510000000026003229398
Найменування одержувача:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГАРАНТІНВЕСТ"
ЄДРПОУ одержувача:
45398701

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ТОВ "УКРГАРАНТІНВЕСТ"

Вас може зацікавити

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)

Вторинна металева відновлена сировина (брухт чорних металів)
Ім'я:
Чепець Олександр Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444612613 ЄДРПОУ:
30019801
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

218 879,15 грн без ПДВ

Дивитись

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Брухт алюмінію, Вид 9

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Брухт алюмінію, Вид 9
Ім'я:
Нагорна Тетяна Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442392926 ЄДРПОУ:
14311175
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

246 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Жиленко Богдан
E-mail: [email protected] Телефон: +380507640940 ЄДРПОУ:
38024604
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

331 736,15 грн без ПДВ

Дивитись