Другий митний аукціон з продажу лоту №4 "Легковий автомобіль Renault Twingo”, 2007 року випуску"

Марка, модель - Renault Twingo Категорія КТЗ - легковий Тип кузова - хетчбек Ідентифікаційний номер (VIN) VF1C06G0E37893388 Робочий об’єм двигуна - 1149 см3, бензиновий Потужність к.с - 60 Тип коробки передач - механічна Модельний рік - 2007 Колір КТЗ -зелений

Початкова ціна

55 028,90 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

Львівська митниця
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 28 квіт. 2025 12:31

до 6 трав. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
28 квіт. 2025 12:31 – 6 трав. 2025 20:00
Початок аукціону:
7 трав. 2025 11:20
Дата публікації:
28 квіт. 2025 12:31
Період редагування:
28 квіт. 2025 12:31 – 1 трав. 2025 18:00
Період питань:
28 квіт. 2025 12:31 – 6 трав. 2025 18:00
Період відповідей:
28 квіт. 2025 12:31 – 6 трав. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20250428-13478
Реєстраційний внесок:
170,00 грн
Гарантійний внесок:
2 751,45 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
73 371,86 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
04
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
55 028,90 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
550,29 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ковалик Андрій Богданович - державний інспектор; Матис Галина Іванівна – державний інспектор телефон: (032) 258-99-80 Електронна пошта: [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до Постанови КМУ №1050 від 04.12.2019р.
Додаткова інформація:
Звіт про проведення оцінки транспортного засобу виконаний Спеціалізованою лабораторією з питань експертизи та досліджень Держмитслужби від 06.03.2025 року № 1420003400-017-Т (див. додатки).

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Марка, модель - Renault Twingo Категорія КТЗ - легковий Тип кузова - хетчбек Ідентифікаційний номер (VIN) VF1C06G0E37893388 Робочий об’єм двигуна - 1149 см3, бензиновий Потужність к.с - 60 Тип коробки передач - механічна Модельний рік - 2007 Колір КТЗ -зелений

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 81321, Львівська область, с. Шегині, вул. Дружби, 206

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Марка транспортного засобу:
Renault
Модель транспортного засобу:
Twingo
Рік випуску:
2007
Об'єм двигуна, см³:
1149.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Зелений
Номер кузова або шасі (VIN-код):
VF1C06G0E37893388
Комплектація:
Заводська
Технічний стан:
Потребує ремонту
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Пошкодження лакофарбового покриття кузова. Забруднення, пошкодження та потертості оббивки салону та сидінь. Сліди корозійного пошкодження капота, правого переднього крила та правого порогу. Сліди підтікання олив та пального.
Координати:
Широта: 49.79909624221618 Довгота: 22.95044598078515

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 28 квіт. 2025 12:31
Ілюстрація 28 квіт. 2025 12:31
Ілюстрація 28 квіт. 2025 12:31
Ілюстрація 28 квіт. 2025 12:31
Ілюстрація 28 квіт. 2025 12:31
Ілюстрація 28 квіт. 2025 12:31
Ілюстрація 28 квіт. 2025 12:31
Ілюстрація 28 квіт. 2025 12:31
Технічні специфікації 28 квіт. 2025 12:31
Паспорт торгів 28 квіт. 2025 12:31

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
43971343
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Костюшка Т., буд. 1

Основний контакт

Ім'я:
Сорокаліт Роман Любомирович
E-mail:
Телефон:
0322589980

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Львівська митниця

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO,2008 рік випуску,VIN KL1SF69YE8W005385

Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO,2008 рік випуску,VIN KL1SF69YE8W005385
Ім'я:
Цуньовська Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380962133391 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44101445
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

51 758,82 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Любенко Наталя Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380965027381 ЄДРПОУ:
08734534
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

50 096,00 грн без ПДВ

Дивитись