Вторинна сировина - металобрухт, списана побутова техніка
згідно п. 1.2. "Умови проведення аукціону" Відомостей про майно
з 18 груд. 2024 12:29
до 29 груд. 2024 20:00
(один учасник)
з 29 груд. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Вторинна сировина - металобрухт, списана побутова техніка Розрахункова вага – 60,0 кг. 2 найменування згідно із додатком Обсяг зазначений в оголошенні остаточно визначається після зважування, в присутності представників Продавця і Покупця, під час якого складається двосторонній акт.
Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина
|
Кількість: 60 кілограми |
Адреса: Україна, 21050, Вінницька область, Вінниця, 59, Соборна вулиця |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 49.2321077337 Довгота: 28.468496561
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Технічні специфікації | 18 груд. 2024 12:29 | |
| Технічні специфікації | 18 груд. 2024 12:29 | |
| Ілюстрація | 18 груд. 2024 12:29 | |
| Ілюстрація | 18 груд. 2024 12:29 | |
| Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування | 19 груд. 2024 11:23 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Мазка Володимир Вікторович
ІПН/РНОКПП:
3356701539
|
Пропозиція: 1 200,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмова або непідписання протоколу
Період підписання протоколу:
29 груд. 2024 20:00 – 6 січ. 2025 18:00
Період підписання договору:
29 груд. 2024 20:00 – 24 січ. 2025 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Подільська філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"Вас може зацікавити
702,00 грн без ПДВ
Дивитись720,77 грн без ПДВ
Дивитись1 949,26 грн без ПДВ
Дивитись