Металобрухт утворений в результаті демонтажу елементів тоталітарного режиму - Пам'ятник воїнам, партизанам і підпільникам

Металобрухт утворений в результаті демонтажу елементів тоталітарного режиму - Пам'ятник воїнам, партизанам і підпільникам Вага - 1,5 тонни

Початкова ціна

67 500,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 9 груд. 2024 20:40

до 16 груд. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
9 груд. 2024 20:40 – 16 груд. 2024 20:00
Початок аукціону:
17 груд. 2024 11:25
Дата публікації:
9 груд. 2024 20:40
Період редагування:
9 груд. 2024 20:40 – 11 груд. 2024 18:00
Період питань:
9 груд. 2024 20:40 – 16 груд. 2024 18:00
Період відповідей:
9 груд. 2024 20:40 – 16 груд. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20241209-06617
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
6 750,00 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
67 500,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
675,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з об'єктом можна за адресою: 33018 Україна, Рівненська область, Рівне, вул.Стельмаха Володимира, будинок 24 (цілодобово)
Перелік та вимоги до оформлення документів:
1. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. 2. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. 3. Витяг з реєстру платників податку на додану вартість/Свідоцтво платника ПДВ (при наявності). 4. Паспорт та ідентифікаційний код для фізичних осіб.
Додаткова інформація:
1. Переможець аукціону за результатами проведення аукціону зобов'язаний відшкодувати понесені Організатором витрати, пов'язані з проведенням хімічного аналізу зразків металобрухту утвореного в результаті демонтажу елементів тоталітарного режиму - Пам'ятник воїнам, партизанам і підпільникам, в розмірі - 1 800,00 (Одна тисяча вісімсот грн. 00 коп.) гривень з ПДВ. 2. Переможець аукціону зобов'язаний здійснити самовивіз отриманого за результатами проведення аукціону майна, що знаходиться за адресою: 33018 Україна, Рівненська область, Рівне, вул.Стельмаха Володимира, будинок 24. Дата та час самовивозу узгоджуються сторонами додатково.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Металобрухт утворений в результаті демонтажу елементів тоталітарного режиму - Пам'ятник воїнам, партизанам і підпільникам Вага - 1,5 тонни

Код CAV: 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина
Код CPVS: AA02-4 Алюмінієвий

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 33018, Рівненська область, Рівне, вулиця Володимира Стельмаха, 24

Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 9 груд. 2024 20:40
Ілюстрація 9 груд. 2024 20:40
Ілюстрація 9 груд. 2024 20:40
Технічні специфікації 9 груд. 2024 20:40

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
05478841
Адреса:
Україна, 33018, Рівненська область, Рівне, вул.Стельмаха Володимира, будинок 24, КОАТУУ: 5610100000, РІВНЕ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статут

Основний контакт

Ім'я:
Камінська Олена
E-mail:
Телефон:
+380684183398

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦКОМБІНАТ- РИТУАЛЬНА СЛУЖБА" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Брухт (чорного металу, міді, алюмінію, латуні)

Брухт (чорного металу, міді, алюмінію, латуні)
Ім'я:
Максимов Степан
E-mail: [email protected] Телефон: +380977598659 ЄДРПОУ:
25575049
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 389,47 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Сіліна Анастасія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0992682175 ЄДРПОУ:
14307794
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

70 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Укрзалізниця ЦКМ
E-mail: [email protected] Телефон: +380443096904 ЄДРПОУ:
40075815
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

36 949,95 грн без ПДВ

Дивитись